Depilacja laserowa Warszawa - depilacja laserem | One Clinic
Depilacja laserowa

Depilacja laserowa Warszawa

Jeśli chcesz pozbyć się owłosienia, na wybranych partiach ciała lub całościowo, epilacja za pomocą lasera diodowego  to zabieg pozwalający na jego bezpieczne i trwałe usunięcie. Efekty depilacji laserem diodowym widać już po pierwszym zabiegu, a dla uzyskania najlepszych rezultatów, w zależności od wybranej okolicy, należy wykonać serię kilku zabiegów. Dla osób chcących pozbyć się owłosienia, epilacja zakończy konieczność ciągłego pamiętania o sięgnięciu po maszynkę, depilator lub wosk.

Depilacja laserowa to zabieg wykonywany za pomocą najbardziej nowoczesnego, skutecznego i bezpiecznego lasera diodowego. Laser diodowy Vectus™ to maksimum bezpieczeństwa, skuteczności i wygody.

Opis zabiegu depilacji laserowej 

Laser, dzięki idealnie rozłożonemu strumieniowi świtała oraz metodzie odzyskującej światło odbite od skóry – Photon RecyclingSM, pozwala na skuteczną i szybką depilację. Zastosowanie w urządzeniu inteligentnego czytnika poziomu melaniny w skórze – Skintel™ – daje możliwość precyzyjnego i bezpiecznego dostosowania parametrów zabiegu, minimalizując ryzyko poparzeń. Światło lasera zostaje zaabsorbowane przez barwnik, co w konsekwencji doprowadza do fototermolizy mieszka włosowego, czyli jego termicznej destrukcji. Efekty depilacji laserowej VECTUS™ widać już po pierwszym zabiegu. Dla uzyskania najlepszych rezultatów należy wykonać serię kilku zabiegów (w zależności od okolicy).

Cennik depilacji poszczególnych partii ciała dostępny jest TUTAJ

Zalety depilacji laserowej w naszej klinice

Skuteczność – już po pierwszym zabiegu widoczne zredukowanie odrastających włosków

Bezpieczeństwo (brak poparzeń) – zastosowanie inteligentnego czytnika Skintel™ dostosowuje bezpiecznie parametry zabiegu

Szybkość – dzięki zwiększonej końcówce możliwa jest epilacja dużych powierzchni w zaledwie kilka minut

Już po pierwszym zabiegu odrasta od 20 do 40% mniej włosków.

Jak przygotować się do depilacji laserowej

Laser diodowy dostępny w naszej klinice umożliwia wykonanie zabiegu bez konieczności zapuszczania włosków, należy na miesiąc przed zabiegiem zaprzestać stosowania depilacji woskiem. Przed samym zabiegiem okolicę należy ogolić maszynką (żyletką). W razie potrzeby, wykonujemy to już w gabinecie.

Rodzaj znieczulenia:

Brak (chłodzenie kontaktowe podczas zabiegu).

Czas trwania depilacji laserem:

W zależności od okolicy poddanej zabiegowi, od 10 do 20 min.

Przebieg zabiegu:

Laser kierowany jest na okolicę poddaną zabiegowi, nie jest wymagany żel na skórę (tak jak przy innych tego typu zabiegach). Podczas zabiegu skóra jest nieustannie chłodzona. W rezultacie wyczuwalność ciepła w trakcie procedury jest minimalna.

Co robić po zabiegu depilacji laserem

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona. Po zabiegu nie należy korzystać z sauny, solarium, oraz gorących kąpieli. Zalecane, w celu zwiększenia komfortu pacjenta, stosowanie preparatów po zabiegach laserowych, które redukują zaczerwienienie i uczucie swędzenia. Preparaty dostępne są u nas w recepcji.

Opinia pozabiegowa

Najlepszy laser na jakim byłam – skuteczność wow! A chodziłam do wielu miejsc w Warszawie. Już po pierwszym zabiegu skóra bardzo długo była gładka – zero włosa. A Pani Gosia jest genialna! Nie dość, że przemiła, to jeszcze tak potrafi zrobić i dobrać parametry, że jest skutecznie, a nic nie boli!

K.

Przykładowe efekty depilacji laserem diodowym

Poznaj szczegóły zabiegów usuwania owłosienia

Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Epilacja laserowa – laser diodowy
Epilacja laserowa – gładka skóra na ciele i nogach gwarantowana.

Zarezerwuj wizytę już teraz

tel. +48 795 895 111
Zamknij szukanie
Wróć na początek strony