Depilacja laserem Warszawa - depilacja laserowa | One Clinic
Depilacja laserem

Depilacja laserem Warszawa

Jeśli chcesz pozbyć się owłosienia, na wybranych partiach ciała lub całościowo, epilacja za pomocą lasera diodowego VECTUS™ to zabieg pozwalający na jego bezpieczne i trwałe usunięcie. Efekty depilacji laserowej VECTUS™ widać już po pierwszym zabiegu, a dla uzyskania najlepszych rezultatów, w zależności od wybranej okolicy, należy wykonać serię kilku zabiegów. Dla osób chcących pozbyć się owłosienia, epilacja zakończy konieczność ciągłego pamiętania o sięgnięciu po maszynkę, depilator lub wosk.

Depilacja VECTUS™ to zabieg wykonywany za pomocą najbardziej nowoczesnego, skutecznego i bezpiecznego lasera diodowego. Laser Vectus™ to maksimum bezpieczeństwa, skuteczności i wygody.

Opis zabiegu depilacji laserowej 

Laser, dzięki idealnie rozłożonemu strumieniowi świtała oraz metodzie odzyskującej światło odbite od skóry – Photon RecyclingSM, pozwala na skuteczną i szybką depilację. Zastosowanie w urządzeniu inteligentnego czytnika poziomu melaniny w skórze – Skintel™ – daje możliwość precyzyjnego i bezpiecznego dostosowania parametrów zabiegu, minimalizując ryzyko poparzeń. Światło lasera zostaje zaabsorbowane przez barwnik, co w konsekwencji doprowadza do fototermolizy mieszka włosowego, czyli jego termicznej destrukcji. Efekty depilacji laserowej VECTUS™ widać już po pierwszym zabiegu. Dla uzyskania najlepszych rezultatów należy wykonać serię kilku zabiegów (w zależności od okolicy).

Cennik depilacji poszczególnych partii ciała dostępny jest TUTAJ

Zalety depilacji laserowej Vectus

Skuteczność – już po pierwszym zabiegu widoczne zredukowanie odrastających włosków

Bezpieczeństwo (brak poparzeń) – zastosowanie inteligentnego czytnika Skintel™ dostosowuje bezpiecznie parametry zabiegu

Szybkość – dzięki zwiększonej końcówce możliwa jest epilacja dużych powierzchni w zaledwie kilka minut

Już po pierwszym zabiegu odrasta od 20 do 40% mniej włosków.

Jak przygotować się do depilacji laserowej

Laser VECTUS™ umożliwia wykonanie zabiegu bez konieczności zapuszczania włosków, należy na miesiąc przed zabiegiem zaprzestać stosowania depilacji woskiem. Przed samym zabiegiem okolicę należy ogolić maszynką (żyletką). W razie potrzeby, wykonujemy to już w gabinecie.

Rodzaj znieczulenia:

Brak (chłodzenie kontaktowe podczas zabiegu).

Czas trwania depilacji laserem:

W zależności od okolicy poddanej zabiegowi, od 10 do 20 min.

Przebieg zabiegu:

Laser kierowany jest na okolicę poddaną zabiegowi, nie jest wymagany żel na skórę (tak jak przy innych tego typu zabiegach). Podczas zabiegu skóra jest nieustannie chłodzona. W rezultacie wyczuwalność ciepła w trakcie procedury jest minimalna.

Co robić po zabiegu depilacji laserem

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona. Po zabiegu nie należy korzystać z sauny, solarium, oraz gorących kąpieli. Zalecane, w celu zwiększenia komfortu pacjenta, stosowanie preparatów po zabiegach laserowych, które redukują zaczerwienienie i uczucie swędzenia. Preparaty dostępne są u nas w recepcji.

Opinia pozabiegowa

Najlepszy laser na jakim byłam – skuteczność wow! A chodziłam do wielu miejsc w Warszawie. Już po pierwszym zabiegu skóra bardzo długo była gładka – zero włosa. A Pani Gosia jest genialna! Nie dość, że przemiła, to jeszcze tak potrafi zrobić i dobrać parametry, że jest skutecznie a nie boli!

K.

Przykładowe efekty depilacji laserowej Vectus

Poznaj szczegóły zabiegów usuwania owłosienia

Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Epilacja laserowa Vectus
Epilacja laserowa – gładka skóra na ciele i nogach gwarantowana.

Zarezerwuj wizytę już teraz

tel. +48 795 895 111
Zamknij szukanie
Wróć na początek strony