O nas - OneClinic
Wyleczymy  <br/>Twoje problemy

Wyleczymy
Twoje problemy

Zależy nam, aby nasze Pacjentki i Pacjenci
byli w pełni usatysfakcjonowani skutecznością przeprowadzanych w One Clinic zabiegów.

Nasza załoga

Nowoczesna klinika z doświadczonym zespołem

One Clinic to znajdująca się w sercu warszawskich Kabat klinika chirurgii plastycznej Warszawa i medycyny estetycznej Warszawa. Jest miejscem, które ma wprowadzać naszych Pacjentów i Pacjentki w dobry nastrój. Miejscem, w którym oprócz gwarancji otrzymania profesjonalnych usług, zrelaksujesz się przy akompaniamencie kojących dźwięków jazzu.

Mamy przyjemność współpracować z czołowymi specjalistami i specjalistkami chirurgii plastycznej, dzięki którym możemy oferować m.in. zabiegi modelowania sylwetki liposukcją, powiększania piersi własnym tłuszczem, plastyki powiek górnych i dolnych, plastyki uszu czy modelowania łydek lipotransferem lub implantami. Pełną ofertę z zakresu chirurgii plastycznej znaleźć można w zakładce Zabiegi.

W One Clinic, oprócz szerokiej oferty chirurgicznej, Pacjentkom i Pacjentom proponujemy również wypełnienia kwasem hialuronowym, zabiegi toksyną botulinową, a także małoinwazyjny lifting nićmi Aptos. Nasza klinika dysponuje jednymi z najbardziej nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń do laseroterapii i endermologii: laserem nordlys by Ellipse (w zależności od wyboru odpowiedniej głowicy – IPL, Nd:YAG czy FRAX – laser ten redukuje naczynka, naczyniaki, pajączki i blizny a także służy do resurfacingu, czyli intensywnego odnowienia skóry czy fotoodmładzania), diodowym laserem do epilacji Vectus (pozwalającym na skuteczne i trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia) oraz LPG lipomassage – niezawodnym urządzeniem do endermologii (która jest metodą redukcji tkanki tłuszczowej, zwalczania cellulitu i ujędrniania skóry).

Chcąc oferować kompleksowe usługi, w trosce o zdrowie i samopoczucie naszych Pacjentek i Pacjentów, w ofercie posiadamy również makijaż permanentny, ze szczególnym uwzględnieniem jednej z jego dziedzin – pigmentacji medycznej, która oprócz walorów estetycznych, stwarza szerokie możliwości poprawy wyglądu u osób po przebytych chorobach i urazach skóry.

W One Clinic dbamy o to, żeby wszystkie zabiegi, jakie wykonujemy, odbywały się w miłej i kojącej atmosferze. Zależy nam, aby w przyjemnych wnętrzach naszej kliniki oferować wysokiej jakości usługi medyczne i estetyczne.

Serdecznie zapraszamy.

Nasz zespół

Nasz zespół

Współpracują z nami najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie, których wyróżnia nie tylko szeroka wiedza i doświadczenie, ale także empatyczne podejście do pacjenta.

Poznaj Nas!

dr n. med. Sławomir Mazur

Specjalista chirurg onkolog

dr n. med. Justyna Jończyk

Specjalistka chirurgii plastycznej, ekspertka w zakresie terapii laserowych

dr n. med. Maciej Mazurek

Specjalista chirurgii plastycznej

dr Katarzyna Rusinowicz

Lekarka medycyny estetycznej

Aleksandra Nowak

Kosmetolożka, międzynarodowa trenerka makijażu permanentnego, ekspertka mikropigmentacji paramedycznej

dr n. med. Paweł Winter

Specjalista chirurg onkolog

dr n. med. Andrzej Cichocki

Specjalista chirurg onkolog, chirurg naczyniowy

prof. dr hab. n. med. Jarosław Deszczyński

Specjalista ortopedii i traumatologii

dr n. o kult. fiz. Hanna Tchórzewska Korba

Specjalistka II stopnia rehabilitacji ruchowej

dr Katarzyna Towpik

Specjalistka II stopnia, dermatolożka i wenerolożka

Prof. dr hab. n. med. Andrzej Kukwa

Specjalista laryngolog

dr n. med. Magdalena Jodkiewicz

Dietetyczka

Małgorzata Gorzkowska

Pielęgniarka, członkini zespołu operacyjnego

Anna Milińska

Pielęgniarka, członkini zespołu operacyjnego

Dominika Milińska-Burzec

Pielęgniarka, członkini zespołu operacyjnego

dr Marcin Siek

Specjalista laryngolog

Olga Czarkwiani

Akupunkturzystka

Dbamy o każdy element podczas zabiegu

Klinika, w której
troszczymy się o Ciebie

Zadbaliśmy o każdy element wystroju, przyjemne i nietuzinkowe wnętrze oraz przyjazną atmosferę.

Jak dbamy o bezpieczeństwo?

W klinice szczególną uwagę przykładamy do czystości i zachowania zasad bezpieczeństwa naszych Pacjentów i całego Zespołu. Wszystkie gabinety i blok operacyjny są regularnie dezynfekowane, z zachowaniem najwyższych standardów i przestrzeganiem specjalistycznych procedur. Państwa zaufanie i komfort są dla nas bardzo ważne.

Wszyscy Pacjenci oczekujący w recepcji, proszeni są o przybycie o wyznaczonej godzinie, w jednorazowej maseczce medycznej zasłaniającej nos i usta. Osoby z jakimikolwiek objawami infekcji proszone są o przełożenie wizyt na czas po całkowitym wyzdrowieniu. Dbajmy o siebie nawzajem!

Zarezerwuj wizytę już teraz

tel. +48 795 895 111
Zamknij szukanie
Wróć na początek strony