Chirurgia plastyczna Warszawa - operacje plastyczne | One Clinic
Chirurgia plastyczna Warszawa

Chirurgia plastyczna Warszawa

Kategorie

Kategorie

Wykwalifikowana kadra specjalistów w naszej Klinice to gwarancja bezpiecznych zabiegów i optymalnych rezultatów. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są przez profesjonalny zespół z wieloletnim doświadczeniem. W ofercie chirurgii plastycznej znajdują się operacje mające na celu poprawę komfortu życia Pacjentów i Pacjentek poprzez zlikwidowanie, bądź zniwelowanie, problemu dotyczącego wyglądu wybranej partii ciała. Dzięki temu, Pacjenci mogą zacząć czuć się swobodnie we własnej skórze.

Zabiegi chirurgii plastycznej

 • Chirurgiczna korekcja blizn — zabieg polega na wycięciu starej blizny i ponownym zeszyciu skóry, tworząc tym samym nową, bardziej estetyczną bliznę. Umożliwia to z reguły zmniejszenie widoczności blizny i poprawienie jej wyglądu.
 • Chirurgiczne powiększenie ust — trwałe (w przeciwieństwie do podania kwasu hialuronowego) wyrównanie i powiększenie warg jest możliwe dzięki skutecznym zabiegom chirurgicznym. W wyznaczonych miejscach wykonuje się niewielkie nacięcia, które po zagojeniu stają się niewidoczne. Usta wypełnić można własną tkanką, co pozwala na uzyskanie naturalnego, trwałego rezultatu.
 • Chirurgiczny lifting brwi — odmłodzenie twarzy i nadanie jej pogodnego wyrazu jest możliwe dzięki chirurgicznemu liftingowi brwi. Zabieg polega na wykonaniu niewielkich nacięć na linii włosów brwi i podniesieniu brwi ku górze.
 • Korekcja ramion — w okolicach ramion często odkłada się nadmiar tkanki tłuszczowej. Dodatkowo, ze względu na redukcję wagi, szczególnie na tym obszarze, widoczna jest wisząca skóra, co negatywnie wpływa na jego wygląd. Chirurgiczna korekcja polega na usunięciu nadmiaru skóry (oraz tkanki tłuszczowej, jeśli jest taka potrzeba). Zabieg odbywa się w znieczuleniu ogólnym. Efekty widoczne są po kilku tygodniach, gdy znika obrzęk. Możliwa jest także niechirurgiczna korekcja ramion nićmi Aptos. Wówczas rekonwalescencja jest krótsza, a procedurę tę można wykonać już w znieczuleniu miejscowym.
 • Korekcja nosa — zabieg chirurgiczny poprawiający kształt nosa wykonywany jest po wcześniejszej konsultacji z lekarzem. Umożliwia przywrócenie symetrii, korektę szerokości, wyglądu skrzydełek, zmniejszenie garbu czy wyprostowanie całego nosa. Często jest to nie tylko procedura wykonywana ze wskazań estetycznych, ale także zdrowotnych (udrożnienie nosa, korekcja przegrody etc.)
 • Lifting twarzy (chirurgiczny) — lifting twarzy pozwala na odmłodzenie całej twarzy dzięki eliminacji zmarszczek oraz napięciu skóry. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu dożylnym i wymaga pobytu w klinice do następnego dnia rano. Blizny pozabiegowe najczęściej są mało widoczne, schowane w owłosionej skórze głowy, za uszami.
 • Labioplastyka — zabieg mający na celu chirurgiczne zmniejszenie przerośniętych warg sromowych, które mogą powodować dyskomfort i być przyczyną otarć. Wskazaniem do przeprowadzenia labioplastyki często są nie tylko względy estetyczne, ale również zdrowotne.
 • Lipomastia — redukcja tkanki tłuszczowej w okolicach piersi, skierowana do mężczyzn, którzy borykają się z tym problemem. Usuwany jest nadmiar tkanki i skóry, a tors nabiera bardziej smukłego wyglądu.
 • Liposukcja — chirurgiczna metoda skutecznego i trwałego usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej z różnych partii ciała. Zabieg pozwala wysmuklić sylwetkę i nadać jej pożądany kształt. Tkanka tłuszczowa jest rozbijana, a następnie usuwana z organizmu. Istnieje także możliwość zastosowania lasera SlimLipo 3D w celu dodatkowego obkurczenia skóry.
 • Liposukcja brzucha — tkanka tłuszczowa najłatwiej odkłada się na brzuchu, dlatego wiele osób zmaga się z problematycznymi naddatkami tłuszczu właśnie w tym obszarze. Liposukcja pozwala skutecznie pozbyć się miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej. Tkanka tłuszczowa na brzuchu jest skutecznie rozbijana i usuwana.
 • Liposukcja podbródka — to zabieg, który pozwala poprawić wygląd twarzy, wysmuklić profil i niejednokrotnie „cofnąć czas”. Niezależnie czy podbródek zwiększył się wskutek przybrania na wadze, czy w wyniku innych procesów, liposukcja warszawa to skuteczny sposób na usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej w tym obszarze.
 • Mini-abdominoplastyka — metoda polegająca na chirurgicznym usunięciu nadmiaru skóry oraz tkanki tłuszczowej z dolnych okolic brzucha, poniżej pępka. Zabieg jest stosowany przede wszystkim u osób, które szybko straciły na wadze, a ich skóra utraciła jędrność.
 • Modelowanie pośladków własnym tłuszczem — aby uzyskać jędrne i kształtne pośladki, można z powodzeniem posłużyć się własną tkanką tłuszczową. Tkanka pobrana z innego miejsca ciała Pacjenta, zostaje wykorzystana do uzupełnienia
  i wyrównania strefy w okolicach pośladków. Metoda jest skuteczna i bezpieczna. Ze względu na wykorzystanie materiału własnego, ryzyko powikłań jest zminimalizowane. Zabieg wykonać można w znieczuleniu miejscowym lub dożylnym.
 • Plastyka brodawek piersi — zabieg skierowany do kobiet i mężczyzn, którzy są niezadowoleni z wyglądu swoich brodawek. Plastyka pozwala na ich wyrównanie bądź zmniejszenie, a także zlikwidowanie tzw. wciągniętej brodawki. Podczas zabiegu brodawkom zostaje przywrócony odpowiedni kształt i wygląd. Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym.
 • Plastyka łydek — łydki można modelować własnym tłuszczem lub/i implantami. Zabieg pozwala na wymodelowanie i/lub wyrównanie asymetrii łydek np. po przebytym urazie. W przypadku lokalnego otłuszczenia okolic łydek czy kolan, możliwe jest wykonanie liposukcji.
 • Plastyka płatków usznych — chirurgiczna korekcja wyglądu płatków uszu, zniekształconych na skutek wad wrodzonych lub nabytych, na przykład noszenia ciężkich kolczyków lub tzw. „tuneli”.
 • Plastyka powiek — zabieg polegający na chirurgicznej redukcji nadmiaru skóry powiek górnych lub dolnych. Poprawia wygląd powiek, optycznie powiększa oczy i nadaje spojrzeniu wyrazistości. Jest to jeden z zabiegów, który mimo niewielkiego zakresu, znacznie odmładza wygląd twarzy.
 • Plastyka uszu — zabieg chirurgiczny pozwalający poprawić wygląd uszu, z reguły polegający na zniwelowaniu ich odstawania od głowy. Umożliwia także zmniejszenie przerostu niektórych ich części, naprawę tkanki uszkodzonej np. wskutek urazów. Zabiegowi plastyki uszu poddać się mogą (za pozwoleniem rodziców lub opiekunów prawnych) nawet niepełnoletni pacjenci, którzy odczuwają taką potrzebę.
 • Podniesienie piersi — skuteczny zabieg skierowany do kobiet, których piersi straciły jędrność, na przykład w następstwie naturalnego karmienia lub znacznej redukcji wagi. Dzięki chirurgicznemu podniesieniu piersi, biust odzyskuje swoje pierwotne miejsce, bardziej młodzieńczy wygląd i kształt.
 • Powiększenie piersi własnym tłuszczem — bezpieczna metoda powiększenia
  i modelowania piersi dla kobiet, które chcą zwiększyć rozmiar piersi. Ze względu na wykorzystanie materiału własnego, ryzyko powikłań jest zminimalizowane. Zabieg wykonać można w znieczuleniu miejscowym lub dożylnym.
 • Powiększenie warg sromowych kwasem hialuronowym — szybki i małobolesny zabieg wykorzystujący bezpieczny kwas hialuronowy. Pozwala wymodelować i poprawić wygląd warg sromowych, na przykład o nierównej budowie.
 • Redukcja asymetrii twarzy — porażenie nerwu twarzowego w wyniku operacji, lub samoistne, powoduje z reguły znaczną asymetrię wyglądu twarzy. W przypadku oceny neurologicznej, że nie ma rokowań samoistnej poprawy, istnieje możliwość redukcji asymetrii twarzy nićmi Aptos. Zabieg poprawia wygląd twarzy w spoczynku, nie przywraca natomiast funkcji nerwu. Niemniej jednak, efekty redukcji asymetrii twarzy nićmi Aptos po porażeniu nerwu twarzowego, często przynoszą znaczną poprawę w funkcjonowaniu w życiu codziennym. Redukcja opadania kącika ust może zlikwidować ślinienie się, zwiększyć komfort spożywania pokarmów itd. Oczywiście poprawia się także estetyka twarzy poprzez zminimalizowanie asymetrii powodowanej porażeniem.
 • Rekonstrukcja piersi własnym tłuszczem — zabieg skierowany do kobiet po mastektomii, które pragną zrekonstruować pierś tkankami własnymi. Wykorzystanie własnego tłuszczu jest bezpieczne, a ryzyko powikłań ze względu na użycie tkanki własnej, jest zminimalizowane.
 • Wszczepienie implantu w twarz — chirurgiczna procedura pozwalająca poprawić owal twarzy, uwydatnić np. brodę lub zrekonstruować ubytki powstałe w konsekwencji choroby, urazów lub wad wrodzonych.

Kto wykonuje zabiegi chirurgii plastycznej w One Clinic

dr n.med. Justyna Jończyk – specjalistka chirurgii plastycznej i estetycznej

dr n. med. Maciej Mazurek – specjalista chirurgii plastycznej i estetycznej

Efekty zabiegów

Powiększenie piersi implantami

Powiększenie piersi własnym tłuszczem

Redukcja piersi

Podniesienie piersi

Plastyka brzucha (abdominoplastyka)

Plastyka powiek

Plastyka uszu

Ginekomastia/lipomastia (przerost męskich piersi)

Przeczytaj o często wykonywanych u nas zabiegach

Zapraszamy do zapoznania się z zabiegami, które cieszą się u nas największą popularnością

Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Korekcja powiek górnych
Korekcja powiek potrafi odmłodzić twarz o co najmniej kilka lat.
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Korekcja uszu
Zabieg mający na celu zredukowanie odstawania lub zmianę kształtu uszu
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Liposukcja
Skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej celem modelowania s...
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Powiększanie piersi własnym tłuszczem
Zabieg pozwala na osiągnięcie naturalnego efektu powiększenia biustu.
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Podniesienie piersi
Podniesienie piersi pozwala na przywrócenie piersiom dawnego kształtu oraz uniesienie ich i ufiksowanie na pierwotnym miejscu.
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Chirurgiczny lifting brwi
Zabieg chirurgiczny, który podnosi brwi, dzięki czemu otwiera oko i zmienia wyraz twarzy na bardziej pogodny.
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Mini-abdominoplastyka
Chirurgiczna metoda poprawy wyglądu tkanek brzucha poprzez usunięcie nadmiaru skóry z dolnej partii brzucha
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Plastyka brzucha
Zabieg chirurgiczny redukujący luźną skórę na brzuchu, czasem łączony z liposukcją – modelowanie brzucha

Zarezerwuj wizytę już teraz

tel. +48 795 895 111
Zamknij szukanie
Wróć na początek strony