Odmładzanie grzbietów rąk Warszawa - odmładzanie dłoni | One Clinic
Odmładzanie grzbietów rąk

Odmładzanie grzbietów rąk Warszawa

Dłonie to jedne z najbardziej wyeksponowanych części ciała, ich skóra poddana jest działaniu różnych warunków atmosferycznych. Osoby, które redukują zmiany pojawiające się w wyniku starzenia się skóry na twarzy, nie powinny zapominać o dłoniach. To również po nich widać przemijający czas. Z upływem lat na grzbietach dłoni pojawiają się charakterystyczne, ciemne plamy. Niechciane przebarwienia i plamy starcze można zredukować w nieinwazyjny sposób dzięki fotoodmładzaniu lub odmłodzeniu grzbietów dłoni własnym tłuszczem czy kwasem hialuronowym.

Jedną z najbardziej skutecznych metod fotoodmładzania i usunięcia starczych plam i przebarwień jest terapia laserem IPL, który wykorzystuje wiele długości fal (kolorów), dzięki czemu możliwe jest dostosowanie odpowiednich filtrów światła w redukcji przebarwień i odchyleń w kolorze skóry. Aby odmłodzić grzbiet dłoni, należy skierować krótkie impulsy światła w stronę skóry. Dzięki, odpowiedniej technologii, system filtruje światło i tym samym sprawia, że wykorzystywane długości fal są pochłaniane przez hemoglobinę i melaninę w plamach starczych. W czasie zabiegu docelowe naczynie ulega podgrzaniu i zniszczeniu w czasie zaledwie kilkutysięcznych sekundy, a przebarwienia zostają zredukowane. Zabieg wygładza koloryt skóry.

Odmładzanie grzbietów dłoni własnym tłuszczem polega na przeszczepieniu tłuszczu np. z brzucha, ud, bioder i wypełnieniu nim przestrzeni pod skórą właściwą. W czasie zabiegu odessany tłuszcz poddawany jest obróbce i oczyszczeniu. Komórki macierzyste, które znajdują się w przeszczepionym tłuszczu, wpływają na stymulację odnawiania skóry, dzięki temu efekt zabiegu jest trwalszy. Przeszczep własnego tłuszczu i podanie go w grzbiet dłoni to bezpieczny zabieg. Procedura nie wywołuje reakcji alergicznych, ze względu na korzystanie z własnego materiału i natychmiastowo nadaje dłoniom utraconą objętość i młodszy wygląd.

Starcze plamy i przebarwienia widoczne na grzbietach dłoni można zredukować także dzięki wstrzyknięciu kwasu hialuronowego. Skóra natychmiast staje się napięta, a naczynia krwionośne mniej widoczne. Kwas hialuronowy równomiernie aplikuje się na grzbiecie dłoni za pomocą cienkiej kaniuli. Po iniekcji lekarz rozprowadza wypełniacz, dokładnie rozmasowując skórę. Zabieg jest bezbolesny, skutecznie przywraca dłoniom młody wygląd.

 

 

Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Fotoodmładzanie
Fotoodmładzanie – laserowa redukcja przebarwień i plam starczych (IPL)
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Odmładzanie grzbietów dłoni
Zabieg redukujący oznaki starzenia grzbietów dłoni za pomocą przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej

Zarezerwuj wizytę już teraz

tel. +48 795 895 111
Zamknij szukanie
Wróć na początek strony