Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna Warszawa

Kategorie

Kategorie

Coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z usług medycyny estetycznej. Poszczególne zabiegi nie służą wyłącznie zmianie wyglądu, ale często są także rozwiązaniem problemów i sposobem na zaakceptowanie własnego ciała. W naszej Klinice oferujemy naszym Pacjentom szereg technologii i urządzeń, które pozwolą im poczuć się przede wszystkim zdrowo i świeżo. Profesjonalny, wykwalifikowany zespół, dba o Ciebie i Twój komfort. Sprawdź, co oferujemy.

Zabiegi medycyny estetycznej w Klinice

 • Korekcja nosa kwasem hialuronowym — umożliwia poprawę wyglądu nosa bez zabiegu chirurgicznego. Wykorzystywany kwas hialuronowy naturalnie występuje w skórze, dlatego stosowanie go nie wiąże się z komplikacjami czy powikłaniami. Zabieg trwa do 30 minut i przeprowadzany jest po nałożeniu kremu znieczulającego. Kwas wprowadzany jest tylko w ściśle określone miejsca, którym brakuje objętości. Metoda ta pozwala np. na wizualną redukcję niewielkiego garbka.
 • Korekcja nosa nićmi Aptos — małoinwazyjny zabieg pozwalający na korekcję kształtu nosa, w tym podniesienie i modelowanie jego czubka. Odbywa się w znieczuleniu miejscowym.
 • Lifting twarzy nićmi Aptos — tzw. lifting bez skalpela to małoinwazyjna metoda podniesienia tkanek twarzy, wymodelowania policzków i napięcia skóry. W zależności od zastosowanych nici (wchłanialne lub stałe) efekt zabiegu utrzymuje się od 2 do 5 lat. Zabieg nie pozostawia blizn, wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym.
 • Lipoliza iniekcyjna — nadmiar tkanki tłuszczowej to problem wielu osób, który może rozwiązać lipoliza iniekcyjna. Polega na wprowadzeniu specjalnej substancji w wybrane miejsca na ciele. Preparat rozpuszcza tkankę tłuszczową, co pozwala na modelowanie danej okolicy. Zabieg trwa do 30 minut. W celu osiągnięcia pożądanego rezultatu, zwykle wymaga kilku powtórzeń.
 • Lipotransfer — zabieg polegający na pobraniu tkanki tłuszczowej poprzez liposukcję warszawa, w celu przeszczepienia jej w inną partię ciała. Dzięki temu, można wykorzystać własny tłuszcz do modelowania sylwetki lub redukcji zmarszczek. Zabieg ten często pozwala jednocześnie pozbyć się niechcianego tłuszczu oraz zwiększyć objętość, wymodelować części ciała, które tego potrzebują. Własna tkanka tłuszczowa wykorzystywana jest także do redukcji oznak starzenia czy wypełniania ubytków tkankowych – np. po urazach czy wcześniejszych operacjach. Własny tłuszcz jest naturalnym wypełniaczem, nie powoduje reakcji uczuleniowych i w zależności od metod podania, uzyskuje się objętość lub rewitalizację skóry na danym obszarze. Lipotransfer może służyć do powiększenia piersi, modelowania pośladków, redukcji zmarszczek, rewitalizacji skóry twarzy i bruzd oraz do wielu innych zabiegów.
 • Mezoterapia igłowa — zabieg odżywiający skórę, który umożliwia przeniknięcie substancji odżywczych głęboko w jej warstwy. Mezoterapię można przeprowadzić na każdej partii ciała, jednak najczęściej wykonuje się ją na twarzy, szyi i dekolcie. Polega na wprowadzaniu koktajlu różnych substancji odżywczych w głąb skóry za pomocą bardzo cienkiej igły, wykonując wiele drobnych nakłuć na powierzchni poddawanej zabiegowi. Skóra dzięki temu jest stymulowana do intensywnej odbudowy. Efektem mezoterapii może być redukcja przebarwień, spłycenie bardzo drobnych zmarszczek, rozświetlenie i poprawa jakości skóry.
 • Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym — często funkcjonująca pod nazwą wampirzego liftingu. Mezoterapia osoczem ma na celu odmłodzenie i zrewitalizowanie skóry, szczególnie w obszarze twarzy i dekoltu, a także dłoni. Do zabiegu wykorzystuje się osocze pobrane bezpośrednio z krwi pacjenta. „Koktajl” z własnego osocza działa przeciwzapalnie, regeneracyjnie oraz znacząco poprawia jakość skóry.
 • Odmładzanie grzbietów dłoni — mówi się, że grzbiety dłoni często zdradzają wiek Pacjenta. Istnieją jednak sposoby na ich odmłodzenie. Zwykle z wiekiem problematyczna staje się wiotka, coraz bardziej cieńka skóra, prześwitujące żyły i przebarwienia. W celu poprawienia wyglądu grzbietów dłoni można zastosować przeszczep tłuszczu, ostrzyknięcie grzbietów dłoni kwasem hialuronowym i/lub terapię laserową (aby zredukować plamy starcze i przebarwienia).
 • Podcięcie blizn drutem z wypełnieniem tłuszczem — nieestetyczne blizny w eksponowanych miejscach (np. na twarzy) bywają trudne do ukrycia. Można wówczas podjąć próbę ich korekcji. W przypadku głębokich blizn, np. potrądzikowych, jedną ze skutecznych metod, jest podcięcie blizn drutem. Podcinanie polega na oddzieleniu zmienionej skóry od powięzi mięśniowej i tkanki. Następnie przestrzeń pod blizną wypełnia się własnym tłuszczem Pacjenta. W efekcie skóra się wygładza, a blizny są mniej widoczne i bardziej estetyczne.
 • Powiększanie ust kwasem hialuronowym — symetryczne, pełne usta można łatwo uzyskać za pomocą kwasu hialuronowego. Zostaje on wprowadzony w wyznaczone miejsca, aby wyrównać linię warg i/lub uzyskać pożądaną objętość. Dodatkową zaletą zabiegu jest nawilżenie i odżywienie ust. Zabieg wykonuje się także u osób po urazach, które mają potrzebę korekcji tego obszaru. Efekt zabiegu jest tymczasowy i zwykle utrzymuje się, w zależności od preparatu, od 6 do 12 miesięcy.
 • Powiększanie ust własnym tłuszczem — wypełnienie ust tłuszczem pobranym strzykawkowo z innej części ciała zapewnia trwały i naturalny efekt. Cały zabieg trwa ok. godzinę. Niezbędne jest pobranie określonej ilości tłuszczu, najczęściej z okolic brzucha, który następnie wprowadza się w odpowiednie miejscach w usta. Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym.
 • Redukcja zmarszczek mimicznych — redukcję zmarszczek mimicznych (powstających w wyniku ekspresji i mimiki twarzy) osiągnąć można dzięki ostrzykiwaniu wybranych punktów toksyną botulinową. Tą metodą można uzyskać np. redukcję lwiej zmarszczki, kurzych łapek, poprzecznych zmarszczek czoła. W efekcie twarz i spojrzenie stają się „mniej groźne”. W zależności od zakresu, zabieg trwa od 20 do 40 minut i nie pozostawia trwałych, widocznych śladów po wkłuciach. Sporadycznie, we wczesnym okresie pozabiegowym, może utrzymywać się zasinienie w miejscu iniekcji.

Polecane zabiegi medycyny estetycznej redukujące zmarszczki lub zapobiegające ich powstawaniu

W Klinice One Clinic stosujemy wyłącznie bezpieczne i sprawdzone metody zabiegowe oraz współpracujemy z rzetelnymi partnerami, którzy oferują wysokiej jakości sprzęt i preparaty. Zdrowie i bezpieczeństwo naszych Pacjentów jest dla nas priorytetem.

Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Redukcja zmarszczek kwasem hialuronowym
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych, uzupełnianie objętości tkanek twarzy, tam gdzie jej brakuje lub gdzie występują zmarszczki statyczne
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym (PRP)
Tzw. „wampirzy lifting” – zabieg rewitalizujący skórę, redukujący niedoskonałości i wygładzający drobne zmarszczki.

Zarezerwuj wizytę już teraz

tel. +48 795 895 111
Zamknij szukanie
Wróć na początek strony