Medycyna estetyczna Warszawa | One Clinic
Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna Warszawa

Kategorie

Kategorie

Coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z usług medycyny estetycznej. Poszczególne zabiegi nie służą wyłącznie zmianie wyglądu, ale często są także rozwiązaniem problemów i sposobem na zaakceptowanie własnego ciała. W naszej Klinice oferujemy naszym Pacjentom szereg technologii i urządzeń, które pozwolą im poczuć się przede wszystkim zdrowo i świeżo. Profesjonalny, wykwalifikowany zespół, dba o Ciebie i Twój komfort. Sprawdź, co oferujemy.

Zabiegi medycyny estetycznej w Klinice w Warszawie

 • Korekcja nosa kwasem hialuronowym — umożliwia poprawę wyglądu nosa bez zabiegu chirurgicznego. Wykorzystywany kwas hialuronowy naturalnie występuje w skórze, dlatego stosowanie go nie wiąże się z komplikacjami czy powikłaniami. Zabieg trwa do 30 minut i przeprowadzany jest po nałożeniu kremu znieczulającego. Kwas wprowadzany jest tylko w ściśle określone miejsca, którym brakuje objętości. Metoda ta pozwala np. na wizualną redukcję niewielkiego garbka.
 • Korekcja nosa nićmi Aptos — małoinwazyjny zabieg pozwalający na korekcję kształtu nosa, w tym podniesienie i modelowanie jego czubka. Odbywa się w znieczuleniu miejscowym.
 • Lifting twarzy nićmi Aptos — tzw. lifting bez skalpela to małoinwazyjna metoda podniesienia tkanek twarzy, wymodelowania policzków i napięcia skóry. W zależności od zastosowanych nici (wchłanialne lub stałe) efekt zabiegu utrzymuje się od 2 do 5 lat. Zabieg nie pozostawia blizn, wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym.
 • Lipoliza iniekcyjna — nadmiar tkanki tłuszczowej to problem wielu osób, który może rozwiązać lipoliza iniekcyjna. Polega na wprowadzeniu specjalnej substancji w wybrane miejsca na ciele. Preparat rozpuszcza tkankę tłuszczową, co pozwala na modelowanie danej okolicy. Zabieg trwa do 30 minut. W celu osiągnięcia pożądanego rezultatu, zwykle wymaga kilku powtórzeń.
 • Lipotransfer — zabieg polegający na pobraniu tkanki tłuszczowej poprzez liposukcję warszawa, w celu przeszczepienia jej w inną partię ciała. Dzięki temu, można wykorzystać własny tłuszcz do modelowania sylwetki lub redukcji zmarszczek. Zabieg ten często pozwala jednocześnie pozbyć się niechcianego tłuszczu oraz zwiększyć objętość, wymodelować części ciała, które tego potrzebują. Własna tkanka tłuszczowa wykorzystywana jest także do redukcji oznak starzenia czy wypełniania ubytków tkankowych – np. po urazach czy wcześniejszych operacjach. Własny tłuszcz jest naturalnym wypełniaczem, nie powoduje reakcji uczuleniowych i w zależności od metod podania, uzyskuje się objętość lub rewitalizację skóry na danym obszarze. Lipotransfer może służyć do powiększenia piersi, modelowania pośladków, redukcji zmarszczek, rewitalizacji skóry twarzy i bruzd oraz do wielu innych zabiegów.
 • Mezoterapia igłowa — zabieg odżywiający skórę, który umożliwia przeniknięcie substancji odżywczych głęboko w jej warstwy. Mezoterapię można przeprowadzić na każdej partii ciała, jednak najczęściej wykonuje się ją na twarzy, szyi i dekolcie. Polega na wprowadzaniu koktajlu różnych substancji odżywczych w głąb skóry za pomocą bardzo cienkiej igły, wykonując wiele drobnych nakłuć na powierzchni poddawanej zabiegowi. Skóra dzięki temu jest stymulowana do intensywnej odbudowy. Efektem mezoterapii może być redukcja przebarwień, spłycenie bardzo drobnych zmarszczek, rozświetlenie i poprawa jakości skóry.
 • Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym — często funkcjonująca pod nazwą wampirzego liftingu. Mezoterapia osoczem ma na celu odmłodzenie i zrewitalizowanie skóry, szczególnie w obszarze twarzy i dekoltu, a także dłoni. Do zabiegu wykorzystuje się osocze pobrane bezpośrednio z krwi pacjenta. „Koktajl” z własnego osocza działa przeciwzapalnie, regeneracyjnie oraz znacząco poprawia jakość skóry.

Zobacz jak wygląda ten zabieg u nas w klinice

 • Odmładzanie grzbietów dłoni — mówi się, że grzbiety dłoni często zdradzają wiek Pacjenta. Istnieją jednak sposoby na ich odmłodzenie. Zwykle z wiekiem problematyczna staje się wiotka, coraz bardziej cieńka skóra, prześwitujące żyły i przebarwienia. W celu poprawienia wyglądu grzbietów dłoni można zastosować przeszczep tłuszczu, ostrzyknięcie grzbietów dłoni kwasem hialuronowym i/lub terapię laserową (aby zredukować plamy starcze i przebarwienia).
 • Podcięcie blizn drutem z wypełnieniem tłuszczem — nieestetyczne blizny w eksponowanych miejscach (np. na twarzy) bywają trudne do ukrycia. Można wówczas podjąć próbę ich korekcji. W przypadku głębokich blizn, np. potrądzikowych, jedną ze skutecznych metod, jest podcięcie blizn drutem. Podcinanie polega na oddzieleniu zmienionej skóry od powięzi mięśniowej i tkanki. Następnie przestrzeń pod blizną wypełnia się własnym tłuszczem Pacjenta. W efekcie skóra się wygładza, a blizny są mniej widoczne i bardziej estetyczne.
 • Powiększanie ust kwasem hialuronowym — symetryczne, pełne usta można łatwo uzyskać za pomocą kwasu hialuronowego. Zostaje on wprowadzony w wyznaczone miejsca, aby wyrównać linię warg i/lub uzyskać pożądaną objętość. Dodatkową zaletą zabiegu jest nawilżenie i odżywienie ust. Zabieg wykonuje się także u osób po urazach, które mają potrzebę korekcji tego obszaru. Efekt zabiegu jest tymczasowy i zwykle utrzymuje się, w zależności od preparatu, od 6 do 12 miesięcy.
 • Powiększanie ust własnym tłuszczem — wypełnienie ust tłuszczem pobranym strzykawkowo z innej części ciała zapewnia trwały i naturalny efekt. Cały zabieg trwa ok. godzinę. Niezbędne jest pobranie określonej ilości tłuszczu, najczęściej z okolic brzucha, który następnie wprowadza się w odpowiednie miejscach w usta. Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym.
 • Redukcja zmarszczek mimicznych — redukcję zmarszczek mimicznych (powstających w wyniku ekspresji i mimiki twarzy) osiągnąć można dzięki ostrzykiwaniu wybranych punktów toksyną botulinową. Tą metodą można uzyskać np. redukcję lwiej zmarszczki, kurzych łapek, poprzecznych zmarszczek czoła. W efekcie twarz i spojrzenie stają się „mniej groźne”. W zależności od zakresu, zabieg trwa od 20 do 40 minut i nie pozostawia trwałych, widocznych śladów po wkłuciach. Sporadycznie, we wczesnym okresie pozabiegowym, może utrzymywać się zasinienie w miejscu iniekcji.
 • Biostymulatory – Nucleofill – preparat służący do głębokiej odnowy oraz biorestrukturyzacji skóry. Zawiera naturalne polinukleotydy, które pobudzają skórę do odbudowy. Liftinguje, działa antyoksydacyjnie, intensywnie i długotrwale nawilża

W naszej klinice zabiegi zakresu medycyny estetycznej wykonują

dr n. med. Justyna Jończyk – specjalistka chirurgii plastycznej, pasjonatka chirurgii twarzy i metod anti-aging

dr Katarzyna Rusinowicz – dyplomowana lekarka medycyny estetycznej, specjalizuje się w wolumetrii ust i regeneracji skóry małoinwazyjnymi metodami

Przykładowe efekty zabiegów

Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym

Powiększenie ust własną tkanką tłuszczową

Lifting tkanek nićmi Aptos

Lipotransfer w twarz/Lipofilling

Niechirurgiczna korekcja nosa nićmi Aptos

Polecane zabiegi medycyny estetycznej w Warszawie

W Klinice One Clinic Warszawa stosujemy wyłącznie bezpieczne i sprawdzone metody zabiegowe oraz współpracujemy z rzetelnymi partnerami, którzy oferują wysokiej jakości sprzęt i preparaty. Zdrowie i bezpieczeństwo naszych Pacjentów jest dla nas priorytetem.

Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Redukcja zmarszczek kwasem hialuronowym
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych, uzupełnianie objętości tkanek twarzy, tam gdzie jej brakuje lub gdzie występują zmarszczki statyczne
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Mezoterapia igłowa
Tzw. „wampirzy lifting” – zabieg rewitalizujący skórę, redukujący niedoskonałości i wygładzający drobne zmarszczki.
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Fibryna – redukcja łysienia
Zabieg redukujący łysienie androgenowe lub pocovidowe
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Korekcja nosa kwasem hialuronowym
Korekcja nosa kwasem hialuronowym pozwala np. na bezoperacyjną redukcję niewielkiego garbka i subtelną korekcję profilu.
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Korekcja nosa nićmi Aptos
Małoinwazyjny zabieg „bez skalpela” pozwalający na trwałe lub tymczasowe modelowanie kształtu nosa.
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Leczenie bruksizmu
Zabieg eliminujący nadmierną aktywność mięśni żwacza i wysmuklający twarz
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Lifting twarzy i szyi nićmi Aptos
Tzw. lifting bez skalpela – małoinwazyjna metoda liftingu twarzy nićmi wchłanialnymi lub trwałymi.
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Lipofilling – wolumetria własną tkanką tłuszczową
Zabieg daje możliwość przywrócenia pełniejszego wyglądu twarzy, uzupełnienia objętości w newralgicznych obszarach
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Lipoliza iniekcyjna
Zabieg redukujący miejscowo zlokalizowaną tkankę tłuszczową poprzez iniekcje preparatów „rozpuszczających” tłuszcz
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Lipotransfer
Zabieg przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej celem modelowania, uzupełnienia objętości innego obszaru ciała lub twarzy
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Mezoterapia Electri
Mezoterapia preparatem Electri pozwala na błyskawiczną regenerację skóry
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Modelowanie ust własnym tłuszczem
Metoda pozwalająca na przywrócenie objętości i kształtu ustom w sposób naturalny, poprzez wykorzystanie własnej tkanki tłuszczowej
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Nucleofill
Zabieg redukujący zmarszczki i zapobiegający ich powstawaniu, dzięki pobudzaniu skóry do odbudowy redukujący łysienie
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Odmładzanie grzbietów rąk
Zabieg redukujący oznaki starzenia grzbietów rąk za pomocą przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Powiększenie ust kwasem hialuronowym
Metoda tymczasowego zwiększenia objętości ust, nawilżenia oraz zmiany kształtu
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Powiększenie warg sromowych
Zabieg mający na celu dodanie objętości, redukcję asymetrii warg sromowych. Może być wykonywany ze względów estetycznych lub zdrowotnych
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Redukcja asymetrii twarzy nićmi Aptos
Zabieg redukujący asymetrię twarzy np. po porażeniu nerwu twarzowego
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Redukcja blizn potrądzikowych
Zabieg redukujący blizny, w tym blizny potrądzikowe poprzez podcięcie drutem i wypełnienie tłuszczem lub kwasem hialuronowym
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Redukcja pocenia
Metoda leczenia nadpotliwości poprzez iniekcje toksyny botulinowej
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Redukcja zmarszczek mimicznych
Zabieg pozwalający na redukcję zmarszczek mimicznych
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Wypełnianie doliny łez
Zabieg uzupełniający objętość tkanek w okolicy doliny łez oraz redukujący cienie pod oczami

Zarezerwuj wizytę już teraz

tel. +48 795 895 111
Zamknij szukanie
Wróć na początek strony