Makijaż permanentny

Makijaż permanentny Warszawa

Kategorie

Kategorie

Makijaż permanentny to specjalistyczny zabieg kosmetyczny. Polega na trwałym podkreśleniu wybranych obszarów twarzy poprzez aplikację barwnika pod powierzchnię naskórka przy użyciu cienkiej igły. Jest to zabieg przeznaczony, do każdego typu skóry kobiet i mężczyzn.

Nasza Klinika oferuje profesjonalny makijaż permanentny, wykonany z dbałością o każdy szczegół. Dzięki niemu, możliwe staje się podkreślenie urody, ale też zamaskowanie pewnych mankamentów, takich jak przebarwienia czy blizny. Dla niektórych zabiegi z zakresu pigmentacji paramadycznej są alternatywą dla zabiegów chirurgicznych (np. rekonstrukcja otoczki brodawki) bądź ich uzupełnieniem.

Makijaż permanentny w One Clinic w Warszawie

Oferujemy makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zabieg rozpoczyna się od wykonania projektu w celu stworzenia wizualizacji efektu, jaki ma zapewnić. Jeśli jest to konieczne, przed wprowadzeniem barwnika pod skórę, aplikowany jest środek znieczulający. Makijaż permanentny w naszej Klinice wykonywany jest przez doświadczonych specjalistów, przy użyciu jednorazowych igieł oraz z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa i higieny (rękawiczki, maseczki).

Makijaż permanentny zapewnia długotrwałe efekty, utrzymujące się ok. 1-3 lat, w zależności od miejsca pigmentacji oraz indywidualnych czynników Dobrze przeprowadzony zabieg sprawia, że w każdej sytuacji można cieszyć się nienagannym wyglądem. W zależności od tego, jaki obszar twarzy obejmuje, pozwala na optyczne powiększenie ust, zwiększenie wyrazistości oprawy oczu lub poprawę kształtu brwi. Makijaż permanentny to przede wszystkim, wielka wygoda, oszczędność czasu i widoczne efekty. Jest makijażem bazowym i ma na celu podkreślić naturalne piękno twarzy lub ewentualnie wprowadzić korekty niwelujące asymetrie. Można na nim wykonywać klasyczny makijaż używając kosmetyków kolorowych.

Zarezerwuj wizytę już teraz

tel. +48 795 895 111
Zamknij szukanie
Wróć na początek strony