Zabiegi na skórę Warszawa - zabiegi medycyny estetycznej | One Clinic
Zabiegi na skórę

Zabiegi na skórę

Polecane zabiegi

Kondycja naszej skóry często jest odzwierciedleniem naszego stylu życia i dbałości o zdrowie. Narażona na czynniki zewnętrzne,  słońce, suchość etc. o każdej porze roku. Zmiany w wyglądzie skóry obserwujemy również przez całe życie. Warto wobec tego zacząć dbać o skórę jak najwcześniej, tak abyśmy mogli cieszyć się jej świeżością i jakością jak najdłużej. Specjalistki w One Clinic wykonują zabiegi pozwalające zatroszczyć się o stan skóry, zarówno poprzez zabiegi kosmetologiczne (nawilżające, rewitalizujące i ujędrniające), masaże pobudzające krążenie, działające jak naturalny lifting, aż po pełen wachlarz terapii laserowych, które nie tylko niwelują wpływ czynników zewnętrznych na skórę, ale także doskonale radzą sobie ze zmianami wrodzonymi i problemami skórnymi czy bliznami.

 

KOSMETOLOGIA – nawilżenie, rewitalizacja i wygładzenie

 

Głównym celem zabiegów kosmetologicznych jest poprawa jakości i atrakcyjności różnych obszarów ciała przy wykorzystaniu metod bezpiecznych i nieinwazyjnych. Stanowi również idealne  uzupełnienie działań podejmowanych przez lekarzy medycyny estetycznej i chirurgów plastycznych. Maski, peelingi i ampułki stosowane doraźnie lub regularnie na twarz, szyję, dekolt nie tylko rozświetlają i odpowiednio nawilżają, ale znacznie poprawiają kondycję skóry. Zapraszamy na:

Luminous „C & Sea” – rozświetlający zabieg z witaminą C

Plantomer® –  ujędrnienie i wygładzenie skóry na szyi i dekolcie

Oxy-Vital – dla skóry naczyniowej wrażliwej lub nadwrażliwej

Myoxy Caviar – wygładza zmarszczki, wzmacnia elastyczność

Micro – Retinol® – głęboko oczyszcza i regeneruje

Lumafirm® Lift & Glow – ekspresowa maska bankietowa

peeling Hydra – Glow Peel

a także dodatki dla wzmocnienia efektu: Soothing Collagen Eye Treatment – regeneracja skóry wokół oczu i Szyja i Dekolt – ujędrnienie i wygładzenie skóry na szyi i dekolcie

 

 

ENDERMOLOGIA i ENDRMOLIFT – pobudzenie skóry do pracy

 

Endermologia LPG® Lipomassage™ to zabieg całego ciała lub wybranej jego partii, łączący zalety masażu próżniowego i drenażu limfatycznego. Skutecznie wygładza i ujędrnia skórę, modeluje sylwetkę, likwiduje obrzęki, a także usprawnia procesy odpowiadające za usuwanie toksyn z organizmu. Zabieg przeprowadzany jest przy użyciu specjalnego urządzenia, które oddziałuje na skórę i tkankę łączną. Na czas zabiegu endermologii Pacjent_ka zakłada specjalny (i przeznaczony tylko dla niej_go) strój, który umożliwia sprawne przeprowadzenie masażu. Strój gwarantuje intymność, higienę oraz chroni skórę przed urazami. Pierwsze efekty są widoczne od razu, ale dla zapewniania lepszych rezultatów, konieczne jest przeprowadzenie serii zabiegów.

Endermolift™ to nieinwazyjna technika oddziałująca na główne przyczyny starzenia się skóry i utratę jej gęstości.W 100% naturalny, przeciwzmarszczkowy i odmładzający zabieg dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Redukuje zmarszczki i znacznie poprawia kondycję skóry stymulując ją do produkcji kolagenu. Celem zabiegów Endermolift® na twarz jest rozświetlenie, wypełnienie, ujędrnienie i zagęszczenie skóry. Osoba wykonująca zabieg,  dobiera ustawienia do indywidualnych wymagań Pacjenta_tki. Urządzenie dostarcza do powierzchni skóry mikroimpulsy, które następnie przechodzą głębiej, wywołując biologiczną reakcję fibroblastów i ponownie aktywując naturalną produkcję kolagenu i elastyny.Przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry. w tym skóry cienkiej, starzejącej się i wykazującej widoczne wiotczenie.

 

 

ZABIEGI LASEROWE – metoda prewencji i ratunku w zakresie dbania o kondycję skóry twarzy. Niewielka inwazyjność przy maksymalnaej skuteczności.

 

Zabiegi laserowe są Resurfacing, czyli zagęszczenie skóry – celem zabiegu jest odmłodzenie skóry poprzez bezpieczne pozbycie się jej „zniszczonej” wierzchniej warstwy, czyli naskórka. Resurfacjing to zabieg, dzięki któremu możliwe staje się wygładzenie zmarszczek i uzyskanie świeżego wyglądu twarzy. Zabieg będzie również odpowiedni dla osób ze skórą ziemistą, z poszerzonymi porami. Efektem resurfacingu jest zdecydowanie odmłodzona skóra, bez przebarwień, z wygładzonymi zmarszczkami, o znacznie większej gęstości i napięciu.

Fotoodmładzanie a więc redukcja przebarwień i plam starczych — zabieg polegający na naświetlaniu skóry światłem lasera o niskiej gęstości energii. W celu odmłodzenia wybranych partii, w stronę powierzchni skóry kierowane są krótkie i bezpieczne impulsy światła (technologia SWT – Selective Waveband Technology – Technologia Selektywnego Pasma opracowana przez Ellipse, często określana mianem lasera). System filtruje światło, zapewniając tym samym, że wykorzystywane długości fal są absorbowane przez hemoglobinę oraz przez melaninę w plamach starczych. Podczas poddawania zabiegowi komórek zawierających duże ilości melaniny lub hemoglobiny, docelowe naczynie ulega podgrzaniu i zniszczeniu w czasie zaledwie kilku tysięcznych sekundy. Fotoodmładzanie jest skuteczną metodą usuwania przebarwień i plam starczych. Dzięki zabiegowi wyrównany zostaje koloryt skóry, a cera zyskuje blask.

Redukcja blizn i rozstępów może być także efektem działania lasera. Zwykle wskazana jest indywidualna terapia pozwalająca na zmniejszenie widoczności danego problemu – laserem, w przypadku blizn, można działać zarówno na ich strukturę, jak i kolor.

Zabiegi laserowe dostępne w naszej klinice w Warszawie dostępne są tutaj

MEZOTERAPIA

 

Mezoterapia igłowa – zabieg odżywiający skórę, który umożliwia przeniknięcie substancji odżywczych głęboko w jej warstwy. Mezoterapię można przeprowadzić na każdej partii ciała, jednak najczęściej wykonuje się ją na twarzy, szyi i dekolcie. Polega na wprowadzaniu koktajlu różnych substancji odżywczych w głąb skóry za pomocą bardzo cienkiej igły, wykonując wiele drobnych nakłuć na powierzchni poddawanej zabiegowi. Skóra dzięki temu jest stymulowana do intensywnej odbudowy. Efektem mezoterapii może być redukcja przebarwień, spłycenie bardzo drobnych zmarszczek, rozświetlenie i poprawa jakości skóry.

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym — często funkcjonująca pod nazwą „wampirzego liftingu”. Mezoterapia osoczem ma na celu odmłodzenie i zrewitalizowanie skóry, szczególnie w obszarze twarzy i dekoltu, a także dłoni. Do zabiegu wykorzystuje się osocze pobrane bezpośrednio z krwi pacjenta. „Koktajl” z własnego osocza działa przeciwzapalnie, regeneracyjnie oraz znacząco poprawia jakość skóry.

Mezoterapia fibryną bogatopłytkową – także zabieg, który czerpie z tego, co najlepsze w naszym organizmie. Dzięki innej gęstości fibryny w porównaniu do osocza, ma właściwości, które pozwalają na wypełnienie drobnych zmarszczek i silną regenerację skóry, w tym także w obszarze owłosionej skóry głowy, co spektakularnie poprawia stan włosów.

Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Kosmetolog
Kosmetologia pozwala na zredukowanie wielu mankamentów urody i wspiera zapobieganiu starzenia się. Zabiegi kosmetologiczne w naszej Klinice przeprowadzane są przez specjalistów.
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Endermologia LPG
LPG® Lipomassage™ – zabiegi wyszczuplające, redukujące cellulit i zastoje limfy.
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Endermologia – Endermolift™ 2
Nieinwazyjny zabieg przeciwzmarszczkowy i odmładzający na twarz.
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Fotoodmładzanie
Fotoodmładzanie – laserowa redukcja przebarwień i plam starczych (IPL)
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Resurfacing
Skuteczna metoda laserowego zagęszczania, silnej odnowy i poprawy jakości skóry.
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Laserowe zamykanie naczynek
Laserowe zamykanie naczynek na nosie i policzkach.
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Laserowa redukcja blizn
Laserowa redukcja blizn, w zależności od rodzaju lasera, redukuje blizny stare i świeże, pooperacyjne.
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Mezoterapia igłowa
Tzw. „wampirzy lifting” – zabieg rewitalizujący skórę, redukujący niedoskonałości i wygładzający drobne zmarszczki.
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Mezoterapia Electri
Mezoterapia preparatem Electri pozwala na błyskawiczną regenerację skóry
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Bielactwo, blizny – pigmentacja kamuflująca
Zabieg pozwalający zamaskować blizny (w tym rozstępy), plamy typu bielactwo
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Brodawka sutkowa – rekonstrukcja lub zmiana barwy
Zabieg pozwalający na rekonstrukcję bądź korekcję barwy brodawki sutkowej
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Rekonstrukcja brwi/ust/kresek na powiekach
Zabieg pozwalający na rekonstrukcję brwi/ust/kresek na powiekach
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Wycięcie zmiany nowotworowej
Zabieg polegający na chirurgicznym usunięciu zmiany z bezpiecznym marginesem.
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Fibryna – redukcja łysienia
Zabieg redukujący łysienie androgenowe lub pocovidowe

Zarezerwuj wizytę już teraz

tel. +48 795 895 111
Zamknij szukanie
Wróć na początek strony