Modelowanie sylwetki Warszawa - zabiegi na ciało | One Clinic
Modelowanie sylwetki

Modelowanie sylwetki

Zabiegi modelujące i poprawiające wygląd ciała

Po wielu latach owocnej współpracy z Pacjentkami i Pacjentkami, wiemy że każdy ma indywidualne wymagania i potrzeby. Piękno jest pojęciem względnym, stąd też zawsze staramy się wsłuchiwać jak wyobrażają je sobie nasi Pacjenci. Na pewno możemy powiedzieć, że w efektach estetycznych naszych zabiegów dążymy przede wszystkim do harmonii i liczymy, że to właśnie ona będzie odpowiedzią na oczekiwania naszych Pacjentów.

Nasze możliwości:

  • redukcja cellulitu i zastojów limfy poprzez Endermologię
  • redukcja tkanki tłuszczowej – liposukcja warszawa (w tym problematycznych obszarów tj. kolana, wewnętrzna strona ud)
  • laserowa redukcja rozstępów
  • lipotransfer w piersi lub pośladki
  • abdominoplastyka lub miniabdominoplastyka
  • modelowanie ramion nićmi Aptos (redukcja tzw. pelikanów)
  • chirurgiczna plastyka ramion
  • chirurgiczna plastyka ud

Modelowanie sylwetki – LPG Lipomassage – Endermologia

Dla osób, które potrafią utrzymać zrównoważoną dietę i umiarkowaną aktywność fizyczną, aby wymodelować sylwetkę i poprawić jakość skóry oraz jej elastyczność i jędrność, polecamy skorzystanie z pakietów zabiegowych Lipomassage LPG (Endermologia). Zabieg polega na mechanicznym masażu przy użyciu specjalnego urządzenia, które oddziałuje na skórę i tkankę łączną. Dla każdego Pacjenta, zależnie od spodziewanych efektów terapeutycznych. indywidualnie dobierane są parametry i programy zabiegowe. LPG Lipomassage może pozwolić na zgubienie nawet kilku centymetrów w obwodzie, pozwala też na likwidacje obrzęków i usprawnia procesy odpowiadające za usuwanie toksyn z organizmu.

Modelowanie sylwetki – liposukcja

Inną, już bardziej inwazyjną, metodą modelowania sylwetki jest liposukcja. Trzeba mieć na uwadze, że nie jest to metoda odchudzania, a modelowania sylwetki. Liposukcji można poddawać takie obszary jak: brzuch, boczki, bryczesy, uda wewnętrzne i zewnętrzne, pachy, plecy, obszar nad kolanami, podbródek. Zabiegi liposukcji odbywają się w znieczuleniu dożylnym lub miejscowym. Efekt liposukcji jest natychmiastowy. Trzeba mieć na uwadze, że po zabiegu do kilku tygodni może się jednak utrzymywać jeszcze obrzęk w miejscu poddawanym liposukcji. Wśród zaleceń pooperacyjnych jest noszenie specjalnego ubranka uciskającego oraz stosowanie LPG Lipomassage lub masaży typu drenaż limfatyczny, aby wspierać proces gojenia i zapobiegać powstawaniu nierówności.

Czasem po liposukcji, szczególnie u osób powyżej 35 r.ż., może pozostać wiotka skóra. Można ją wówczas obkurczyć plazmą argonową (ArgoPlasma). Dzięki temu, oprócz redukcji obwodów, zyskuje się także napiętą skórę.

Uwaga: plazmę argonową (Argo Plasma) stosować można także niezależnie od liposukcji celem redukcji wiotkiej skóry.

Modelowanie sylwetki – tłuszcz jako naturalny wypełniacz

Nie jest tajemnicą, że są osoby, które przez naturę nie zostały obdarzone walorami, o których być może marzą. Dzięki współczesnej medycynie, można jednak pomóc naturze i uwydatnić obszary takie jak np. piersi czy pośladki. Zabieg, który pozwala na przeniesienie tkanki tłuszczowej z jednej okolicy (tym samym wyszczuplenie i wymodelowanie tego obszaru) do innej – np. piersi czy pośladków, to lipotransfer. Dzięki transferowi tłuszczu możemy powiększyć, wymodelować i ujędrnić piersi lub pośladki, jednocześnie usuwając tłuszcz np. z brzucha czy boczków, gdzie mamy go w nadmiarze. Przeszczep tłuszczu jest standardow i bezpieczną procedurą, która pozwala na uzyskanie dobrych, naturalnych rezultatów. Trzeba mieć jednak na uwadze, że część przeszczepianego tłuszczu we wczesnym okresie pooperacyjnym wchłania się i może być konieczność powtórzenia zabiegu, aby osiągnąć efekt zakładanej objętości piersi czy pośladków.

Płaski brzuch – abdominoplastyka czy liposukcja?

Liposukcja pozwala na usunięcie miejscowo zlokalizowanych naddatków tłuszczu i zwykle można ją wykonać w znieczuleniu miejscowym lub dożylnym – Pacjent wychodzi do domu jeszcze tego samego dnia. Po zabiegu liposukcji pozostają niewielkie kilkumilimetrowe blizny, które z czasem stają się niemal niewidoczne. Jednak w przypadku nadmiaru wiotkiej skóry, rozwiązaniem będzie plastyka powłok brzusznych (abdominoplastyka) – pozwoli na usunięcie wiszącego brzucha. Czasem abdominoplastykę wykonuje się jednoczasowo z liposukcją – Pacjent/ka pozbywa się wówczas zarówno nadmiaru tkanki tłuszczowej, jak i skóry. Plastyka brzucha, czyli zabieg chirurgiczny, wymaga już zdecydowanie bardziej wymagającej rekonwalescencji i pozostania w klinice na 2 doby pod opieką, a następnie stopniowego prostowania sylwetki, aby nie napinać zbyt wcześnie powłok i nie nadwyrężać szwów. Po zabiegu plastyki brzucha pozostają blizny – z reguły łatwe do ukrycia w bieliźnie.

Niekiedy luźna skóra zlokalizowana jest jedynie poniżej pępka i wtedy zazwyczaj, aby się jej pozbyć, wystarczy mini-abdominoplastyka, czyli napięcie skóry wyłącznie w dolnej części brzucha. Usunięcie takiego niewielkiego nadmiaru skóry można wykonać już w znieczuleniu miejscowym.

Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Liposukcja
Skuteczna metoda chirurgicznej redukcji tkanki tłuszczowej.
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Powiększanie piersi własnym tłuszczem
Zabieg pozwala na osiągnięcie naturalnego efektu powiększenia biustu.
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Mini-abdominoplastyka
Chirurgiczna metoda poprawy wyglądu tkanek brzucha poprzez usunięcie nadmiaru skóry z dolnej partii brzucha
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Modelowanie pośladków własnym tłuszczem
Zabieg pozwalający na zwiększenie objętości, ujędrnienie i zmianę kształtu pośladków.
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Endermologia LPG
LPG® Lipomassage™ – zabiegi wyszczuplające, redukujące cellulit i zastoje limfy.
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Epilacja laserowa – laser diodowy
Epilacja laserowa – gładka skóra na ciele i nogach gwarantowana.
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Wycięcie znamienia z plastyką miejscową
Wycięcie znamienia z plastyką miejscową

Zarezerwuj wizytę już teraz

tel. +48 795 895 111
Zamknij szukanie
Wróć na początek strony