Mikropigmentacja paramedyczna Warszawa | One Clinic
Mikropigmentacja paramedyczna

Mikropigmentacja paramedyczna Warszawa

Kategorie

Kategorie

W naszej Klinice oferujemy profesjonalne zabiegi wykonywane przez doświadczonych specjalistów. Mikropigmentacja paramedyczna to jeden z obszarów, w którym możemy pochwalić się ponadprzeciętnymi rezultatami. Pigmentacje tego typu wykonujemy m.in. u Pacjentów po operacjach, przebytych chorobach bądź urazach, którzy chcą usunąć powstałe na ich skutek blizny lub plamy (np. bielactwo).

Mikropigmentacja paramedyczna niejednokrotnie pozwala, dzięki znacznej poprawie wyglądu danego fragmentu ciała, na zamknięcie przykrego etapu choroby. Profesjonalnie przeprowadzony zabieg, daje dobre efekty i pozwala radzić sobie z różnymi niedoskonałościami urody.

Mikropigmentacja paramedyczna w One Clinic w Warszawie

  • Bielactwo — odbarwienia skóry powstałe w wyniku zaburzeń produkcji pigmentów można zamaskować poprzez umiejętnie przeprowadzoną mikropigmentację. Zabieg ten polega na wprowadzeniu w naskórek specjalnego, bezpiecznego pigmentu, który pasuje do naturalnego odcienia skóry. Jest on aplikowany przy użyciu dostosowanych do tego igieł, które pozwalają na dokładne wypełnienie poddanego zabiegowi obszaru skóry.
  • Rekonstrukcja brodawki sutkowej — zabieg dla kobiet po mastektomii lub innych chorobach, urazach, zabiegach czy oparzeniach, których skutkiem było zniekształcenie brodawki sutkowej. Rekonstrukcja przeprowadzana jest przy wykorzystaniu specjalnego barwnika o odpowiednim kolorze. W wyniku zabiegu, odtworzona zostaje brodawka sutkowa wraz ze wszystkimi detalami (powstaje „tatuaż” 3D). Wygląd wytworzonej tą metodą brodawki jest naturalny i realistyczny.
  • Rekonstrukcja brwi — jedna z metod leczenia łysienia lub braku brwi, które może być spowodowane niewłaściwie przeprowadzonymi zabiegami pielęgnacyjnymi lub chorobami. Rekonstrukcja brwi polega na wprowadzeniu w skórę odpowiedniego pigmentu po wcześniejszym dobraniu jego koloru i ustaleniu kształtu brwi (zgodnie z oczekiwaniami osoby decydującej się na zabieg). Bezpośrednio po przeprowadzeniu mikropigmentacji paramedycznej, widoczna jest delikatna opuchlizna, skóra może się też złuszczać. Po zabiegu należy właściwie zabezpieczać ją przed słońcem i stosować się do zaleceń specjalisty.
  • Rekonstrukcja ust — zabieg polegający na tuszowaniu skutków operacji, wypadków i chorób, które doprowadziły do deformacji ust. Mikropigmentacja medyczna umożliwia odtworzenie czerwieni wargowej, pozwala na regulację kształtu ust i sprawia, że ewentualne wcześniej powstałe blizny stają się mniej widoczne. W wyniku zabiegu usta prezentują się lepiej, bardziej naturalnie i symetrycznie. Pigmentacja przynosi jednak nie tylko korzyści wizualne, ale też jest jednym ze sposobów na poradzenie sobie z wrodzonymi, bądź nabytymi, defektami urody.

Zarezerwuj wizytę już teraz

tel. +48 795 895 111
Zamknij szukanie
Wróć na początek strony