Zabiegi laserowe Warszawa - laseroterapia | One Clinic
Zabiegi laserowe

Zabiegi laserowe Warszawa

Kategorie

Kategorie

Zabiegi laserowe

Zabiegi laserowe, ze względu na małą inwazyjność i krótki czas rekonwalescencji, wciąż zyskują na popularności. Dzięki różnym rodzajom laserów, mają szerokie spektrum zastosowań. Zwykle towarzyszy im niewielkie ryzyko powikłań, a uzyskane rezultaty są długotrwałe. Dzięki terapiom laserowym, możliwe stało się poprawienie wyglądu i skorygowanie różnych mankamentów urody, bez ingerencji chirurgii plastycznej oraz związanego z nią okresu rekonwalescencji.

Wykonywane w naszej Klinice zabiegi laserowe gwarantują przewidywalne rezultaty, którymi Pacjenci mogą cieszyć się przez długi czas. Przeprowadza je wykwalifikowana kadra specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, co gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa.

Zabiegi laserowe w One Clinic

  • Fotoodmładzanie — redukcja przebarwień i plam starczych — zabieg polegający na naświetlaniu skóry światłem lasera o niskiej gęstości energii. W celu odmłodzenia wybranych partii, w stronę powierzchni skóry kierowane są krótkie i bezpieczne impulsy światła (technologia SWT – Selective Waveband Technology – Technologia Selektywnego Pasma opracowana przez Ellipse, często określana mianem lasera). System filtruje światło, zapewniając tym samym, że wykorzystywane długości fal są absorbowane przez hemoglobinę oraz przez melaninę w plamach starczych. Podczas poddawania zabiegowi komórek zawierających duże ilości melaniny lub hemoglobiny, docelowe naczynie ulega podgrzaniu i zniszczeniu w czasie zaledwie kilku tysięcznych sekundy. Fotoodmładzanie jest skuteczną metodą usuwania przebarwień i plam starczych. Dzięki zabiegowi wyrównany zostaje koloryt skóry, a cera zyskuje blask.
  • Laserowa redukcja blizn — podczas zabiegu, w miejsce, gdzie znajduje się blizna, kierowana jest wiązka światła. Przedostaje się ona w głąb skóry i prowadzi do powstania mikrouszkodzeń. Pozwala to na uruchomienie naturalnych procesów odbudowy skóry i pobudzenie produkcji kolagenu. Aby osiągnąć oczekiwany rezultat, przeważnie konieczne jest przeprowadzenie serii zabiegów.

  • Laserowe zamykanie naczynek — wykorzystanie odpowiedniego światła i długości fal lasera, pozwala na trwałe zamknięcie naczyń. To bardzo skuteczna, a także bezpieczna, metoda, której zastosowanie nie wiąże się z powstaniem śladów lub blizn na skórze.
  • Laserowe zamykanie pajączków — nieinwazyjny zabieg zapewniający wysoką skuteczność i bezpieczeństwo. Do jego przeprowadzenia wykorzystuje się specjalistyczny laser.
  • Zagęszczenie skóry — resurfacing — zabieg, dzięki któremu możliwe staje się wygładzenie zmarszczek i uzyskanie świeżego wyglądu twarzy. Resurfacing to zabieg, który poprzez działanie lasera, pozwala na bezpieczne pozbycie się wierzchniej warstwy skóry, czyli naskórka. Celem zabiegu jest odmłodzenie skóry, pozbycie się jej „zniszczonej” warstwy. Resurfacing polega na wywołaniu (przy pomocy dedykowanej głowicy lasera) licznych mikrourazóow, które stymulują skórę do intensywnej odbudowy. Wskazaniem do zabiegu są widoczne zmarszczki oraz utrata jędrności skóry. Resurfacing to zabieg, który będzie też odpowiedni dla osób ze skórą ziemistą, z poszerzonymi porami. Świetnie sprawdza się także w przypadku chęci redukcji rozstępów, blizn potrądzikowych i innych. Efektem resurfacingu jest zdecydowanie odmłodzona skóra, bez przebarwień, z wygładzonymi zmarszczkami, o znacznie większej gęstości i napięciu.
  • Epilacja laserowa — trwała metoda usuwania niechcianego owłosienia na ciele. Depilacja laserowa przeprowadzana jest z wykorzystaniem nowoczesnego lasera, którego wiązka przenika przez skórę i niszczy włosy razem z cebulkami. Nie mogą się wtedy regenerować, a tym samym nie odrastają. Zabieg jest niemal bezbolesny i można wykonywać go przez cały rok, także w okresie letnim (pod warunkiem unikania ekspozycji słonecznej obszarów poddawanych zabiegowi i stosowania odpowiednich filtrów SPF).

Efekty możliwe do uzyskania dzięki nowoczesnej laseroterapii

Usuwanie pajączków

Laserowe zamykanie naczynek

Laserowa redukcja blizn

Fotoodmładzanie – laserowa redukcja przebarwień i plam starczych

Epilacja laserem diodowym Vectus

Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Epilacja laserowa – laser diodowy
Epilacja laserowa – gładka skóra na ciele i nogach gwarantowana.
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Fotoodmładzanie
Fotoodmładzanie – laserowa redukcja przebarwień i plam starczych (IPL)
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Laserowa redukcja blizn
Laserowa redukcja blizn, w zależności od rodzaju lasera, redukuje blizny stare i świeże, pooperacyjne.
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Laserowe zamykanie naczynek
Laserowe zamykanie naczynek na nosie i policzkach.
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Laserowe zamykanie pajączków
Laserowe zamykanie pajączków – laser Nd:YAG.
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Resurfacing
Skuteczna metoda laserowego zagęszczania, silnej odnowy i poprawy jakości skóry.

Zarezerwuj wizytę już teraz

tel. +48 795 895 111
Zamknij szukanie
Wróć na początek strony