Zabiegi na brzuch po ciąży Warszawa - Brzuch po porodzie | One Clinic
Zabiegi na brzuch po ciąży

Zabiegi na brzuch po ciąży Warszawa

Ciało zmienia się nie tylko po samej ciąży, ale także wraz z wiekiem, na skutek naturalnych procesów starzenia i prowadzonego stylu życia. Przy czym ciąża i poród to szczególny czas, w którym ciało kobiety przechodzi wyjątkowe zmiany. Po tym okresie wiele kobiet pragnie wrócić do sylwetki sprzed ciąży. Nierzadko jest to trudne. Dlaczego? Organizm w trakcie ciąży, na skutek zmian hormonalnych przechodzi niesamowitą metamorfozę. Często dochodzi do gwałtownej zmiany masy ciała, a przez to rozciągania skóry i pojawiania się rozstępów. Po ciąży skóra brzucha jest mniej elastyczna i wiotka, niestety zdarza się, że nie wraca do poprzedniej kondycji. To właśnie na ten obszar ciała najczęściej kobiety zwracają uwagę, gdy odwiedzają gabinety medycyny estetycznej i kliniki chirurgii plastycznej po ciąży. Jakie zatem polecamy zabiegi na brzuch po ciąży? Mamy do dyspozycji wiele procedur, mniej i bardziej inwazyjnych, które pomogą osiągnąć sylwetkę, w której będziesz czuć się lepiej.

Aby zagęścić i poprawić kondycję skóry po ciąży świetnie sprawdzi się Laser FRAX. Zabieg ten intensywnie regeneruje tkanki. Poprzez wykonywanie mikrouszkodzeń skóry, pobudza ją do odnowy. Dzięki temu skóra brzucha po ciąży staje się bardziej jędrna i zagęszczona.

Kolejnym polecanym przez nas zabiegiem na brzuch po ciąży będzie Endermologia – LPG® Lipomassage™. Jest to metoda pozwalająca ujędrnić skórę oraz zlikwidować tkankę tłuszczową i cellulit. Wskutek działania urządzenia (dwóch niezależnie pracujących rolek masujących, które działają razem z podciśnieniem) skóra stanie się bardziej napięta i wygładzona, a tkanka tłuszczowa ulegnie redukcji. Jest to zabieg polecany nie tylko na brzuch po ciąży, ale dla ogólnej poprawy i modelowania całej sylwetki.

Aby poprawić kondycję skóry, możemy zaproponować również bardziej inwazyjne zabiegi na brzuch po ciąży. Liposukcja, czyli metoda chirurgicznej redukcji tkanki tłuszczowej, pomoże kobietom, które po ciąży chciałyby w wyraźny i szybki sposób pozbyć się jej nadmiarów z brzucha. Jest to zabieg polegający na odessaniu tkanki tłuszczowej z określonej okolicy ciała. Zabieg wymaga przejścia kilkudniowej rekonwalescencji, chodzenia w specjalnym ubranku uciskowym i wykonywaniu masaży ujędrniających. W efekcie pacjentka zauważa mocne wymodelowanie okolicy brzucha i redukcję tkanki tłuszczowej.
Jak z kolei pozbyć się obwisłego brzucha po ciąży? Z pomocą przychodzi mini-abdominoplastyka lub pełna abdominoplastyka. To zabieg polegający na chirurgicznym usunięciu nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej z dolnych partii brzucha. Sprawdza się, gdy skóra straciła jędrność i jest wisząca. Po zabiegu brzuch staje się bardziej płaski i napięty.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zabiegów na brzuch po ciąży.

Liposukcja brzucha – 13 cm szczuplejszy brzuch po 5 miesiącach

Opinia o efekcie zabiegu u dr. Witwickiego - zadowolona pacjentka

Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Endermologia – LPG® Lipomassage™
LPG® Lipomassage™ – zabiegi wyszczuplające, redukujące cellulit i zastoje limfy.
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Resurfacing
Skuteczna metoda laserowego zagęszczania, silnej odnowy i poprawy jakości skóry.
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Lipoliza iniekcyjna
Zabieg redukujący miejscowo zlokalizowaną tkankę tłuszczową poprzez iniekcje preparatów „rozpuszczających” tłuszcz
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Liposukcja
Skuteczna metoda chirurgicznej redukcji tkanki tłuszczowej.
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Mini-abdominoplastyka
Chirurgiczna metoda poprawy wyglądu tkanek brzucha poprzez usunięcie nadmiaru skóry z dolnej partii brzucha
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Plastyka brzucha
Zabieg chirurgiczny redukujący luźną skórę na brzuchu, czasem łączony z liposukcją – modelowanie brzucha

Zarezerwuj wizytę już teraz

tel. +48 795 895 111
Zamknij szukanie
Wróć na początek strony