Redukcja tkanki tłuszczowej Warszawa | One Clinic
Redukcja tkanki tłuszczowej

Redukcja tkanki tłuszczowej Warszawa

Jest kilka metod redukcji tkanki tłuszczowej, oczywiście oprócz aktywnego trybu życia i odpowiedniej diety. Należy jednak pamiętać, że każdy przypadek jest szczególny. Są osoby, dla których, z różnych przyczyn, wzmożone ćwiczenia nie są wskazane lub te, które mimo diety i osiągnięcia założonych rezultatów nie mogą pozbyć się w niektórych miejscach naddatków tłuszczu, a takie jest ich pragnienie. Zawsze podkreślamy, że sylwetka i rozmiar nie mają znaczenia, dopóki Pacjent i Pacjentka czują się w nim komfortowo.

Osobom zainteresowanym redukcją tkanki tłuszczowej możemy jednak polecić kilka metod.

Redukcja tkanki tłuszczowej – metody stosowane u nas w klinice w Warszawie

Skuteczna i stosunkowo szybka redukcja miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej jest możliwa! Należy pamiętać, że aby cieszyć się piękną sylwetką oprócz aktywnego trybu życia i odpowiedniej diety, warto również skorzystać ze specjalnych zabiegów w gabinecie. Dysponujemy wieloma nowoczesnymi metodami, pozwalającymi wymodelować sylwetkę, wyszczuplić ciało i pozbyć się nadmiarów miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej.

Możemy zredukować tkankę tłuszczową nawet na tych obszarach ciała, które zwykle są oporne na ćwiczenia i dietę. Takimi trudnymi obszarami są np. boczki, bryczesy, uda wewnętrzne, okolice nad kolanami. Nowoczesne zabiegi pozwalają także zredukować takie miejscowe depozyty tłuszczu. W tym celu świetnie sprawdzi się lipoliza iniekcyjna, czyli zabieg polegający na iniekcji specjalnego preparatu, który na skutek naturalnych procesów metabolicznych w organizmie, pomaga pozbyć się tkanki tłuszczowej. Jest to zabieg małoinwazyjny, a dający świetne efekty wyszczuplenia danej, z reguły niezbyt rozległej, okolicy.

Aby zredukować tkankę tłuszczową, polecamy także zabiegi Endermologii – LPG® Lipomassage™. To metoda służąca ujędrnianiu ciała, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz modelowania sylwetki. W efekcie zabiegu skóra staje się gładsza i bardziej zwarta, a dzięki drenażowi limfatycznemu możemy pozbyć się z organizmu toksyn. LPG® Lipomassage reaktywuje proces uwalniania tłuszczu (lipolizy) oraz wzmacnia produkcję kolagenu i elastyny, wygładza ciało i eliminuje miejscowe złogi i niedoskonałości. Dlatego też zabieg ten polecamy zarówno jako samodzielną procedurę wyszczuplającą, jak i wspomagającą przed lub po zabiegu liposukcji. Jest to metoda nieinwazyjna i niezwykle skuteczna.

Z kolei z zakresu bardziej inwazyjnych zabiegów pozwalających zredukować tkankę tłuszczową warto rozważyć zabieg liposukcji. Jest to chirurgiczna metoda modelowania sylwetki, polegająca na odessaniu nadmiaru tłuszczu z określonych okolic ciała. W rezultacie sylwetka wyraźnie się zmienia oraz przywrócone zostają określone proporcje ciała. Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym i wymaga krótkotrwałej rekonwalescencji, ale efekty, które możemy dzięki niemu osiągać, są spektakularne.

Zabiegi pomagające zredukować tkankę tłuszczową

Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Liposukcja
Skuteczna metoda chirurgicznej redukcji tkanki tłuszczowej.
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Endermologia – LPG® Lipomassage™
LPG® Lipomassage™ – zabiegi wyszczuplające, redukujące cellulit i zastoje limfy.
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Dietetyka
Oferta dietetyczna – dieta anti-aging, diety specjalistyczne
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Lipoliza iniekcyjna
Zabieg redukujący miejscowo zlokalizowaną tkankę tłuszczową poprzez iniekcje preparatów „rozpuszczających” tłuszcz

Zarezerwuj wizytę już teraz

tel. +48 795 895 111
Zamknij szukanie
Wróć na początek strony