Flebolog Warszawa prywanie | One Clinic
Flebolog

Flebolog Warszawa prywanie

Flebologia to dziedzina medycyny, która obejmuje zagadnienia związane z chorobami układu żylnego. W przeszłości, osoby mające problemy z żyłami, w większości przypadków musiały przejść bolesną i wymagającą długiej rekonwalescencji operację. Obecnie, z uwagi na rozwój medycyny, nie zawsze jest to konieczne. Leczenie niektórych schorzeń następuje poprzez wykorzystanie mało inwazyjnych metod, które są w pełni bezpieczne dla Pacjenta i umożliwiają mu szybki powrót do codziennej aktywności, pod warunkiem stosowania się do zaleceń pozabiegowych.

W naszej Klinice oferujemy fachową pomoc flebologa. Mamy wiedzę i doświadczenie pozwalające nam korzystać z nowoczesnych metod zamykania naczynek, redukcji „pajączków”, żylaków i radzić sobie z innymi problemami związanymi z układem żylnym.

Flebolog — zabiegi w One Clinic w Warszawie:

  • Miniflebektomia — potocznie nazywana szydełkowaniem żył. To zabieg wykonywany w znieczuleniu miejscowym, polegający na usuwaniu żylaków kończyn dolnych. Jest mało inwazyjny, dlatego nie stanowi dużego obciążenia dla Pacjenta. Miniflebektomia wykonywana jest przy użyciu specjalnych haczyków chirurgicznych, za pomocą których usuwane są żylaki. Funkcje niewydolnego naczynia przejmowane są przez sprawnie działające żyły, co dobrze wpływa na układ krążenia. W celu przeprowadzenia zabiegu, wykonuje się mini nacięcia na skórze, które nie wymagają późniejszego zszywania. Aby zredukować ewentualny ból pojawiający się po wizycie w Klinice, rekomendowane jest noszenie pończoch uciskowych przez kilka dni po zabiegu.
  • Skleroterapia — jedna z technik leczenia żylaków, polegająca na ostrzykiwaniu specjalnymi preparatami niezdolnych do sprawnego działania naczyń. W wyniku takiego działania dochodzi do zamknięcia i wyłączenia żyły z układu. Leczone naczynie zostaje zmniejszone, a ostatecznie wchłonięte przez organizm. Skleroterapię wykonuje się w kilku seriach. Ilość zabiegów zależy od zaleceń flebologa, który kwalifikuje daną osobę do leczenia. Zazwyczaj cały proces zajmuje 2-3 miesiące. Zabieg nie wymaga znieczulenia. Z uwagi na to, że do jego przeprowadzenia wykorzystuje się cienkie igły, często jest bezbolesny. Bezpośrednio po zabiegu rekomendowane jest noszenie rajstop uciskowych.
  • Laserowe zamykanie teleangiektazji czyli tzw. „pajączków” – małoinwazyjna i niemal bezbolesna metoda zamykania niewielkich naczyń. Dzięki laserowi neodymowo-yagowemu (Nd:YAG) nordlys by Ellipse możemy oferować naszym Pacjentom zabiegi, które nie wymagają rekonwalescencji, są bezpieczne i niezwykle skuteczne.

Żylaki są problemem nie tylko natury estetycznej, ale i zdrowotnej, dlatego w razie ich wystąpienia warto od razu podjąć skuteczne działania. Oferowane w naszej Klinice zabiegi nie tylko przynoszą oczekiwane efekty, ale są też bezpieczne i przede wszystkim, przeprowadzane przez specjalistów.

Zarezerwuj wizytę już teraz

tel. +48 795 895 111
Zamknij szukanie
Wróć na początek strony