Chirurgia ręki Warszawa - OneClinic
Chirurgia ręki

Chirurgia ręki Warszawa

W wielu przewlekłych bólach ręki zastosować można leczenie operacyjne, które pomaga skutecznie rozwiązać problem. Zabiegi odbywają się w znieczuleniu miejscowym lub obwodowym i zwykle nie pozostawiają widocznych blizn.

Opis zabiegów chirurgii ręki

W naszej klinice zabiegi z zakresu chirurgii ręki wykonuje dr n. med. Tadeusz Witwicki – specjalista chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej, doświadczony operator z zakresu zabiegów chirurgii ręki.

Zabiegi chirurgii ręki w naszej klinice przeprowadzamy w znieczuleniu miejscowym (lub przewodowym). Zabieg zaczyna się od omówienia i potwierdzenia występowania istniejącej dolegliwości, przedstawienia zleconych wcześniej badań i wykonania znieczulenia. Następnie chirurg specjalizujący się w zabiegach chirurgii ręki wykonuje zabieg. Operacje są bezpieczne i skuteczne, pozwalają wrócić do pełnej sprawności kończyny górnej.

Jak przygotować się do zabiegów chirurgii ręki

Każdy zabieg poprzedza konsultacja lekarska podczas której omawiane są metody i możliwości korekcji danego problemu medycznego. Lekarz zleca badania niezbędne do wykonania przed zabiegiem chirurgicznym. Jak przed każdą interwencją chirurgiczną zaleca się zaprzestać stosowania leków mających wpływ na krzepliwość krwi, aby zminimalizować krwawienie śródoperacyjne. Warto przed zabiegiem zaplanować stosowne dni wolne od pracy.

Co robić po zabiegach chirurgii ręki

Po operacji w zakresie chirurgii ręki należy bezwględnie przestrzegać zaleceń lekarskich i zgłaszać się na planowe kontrole zgodnie z harmonogramem. Trzeba oszczędzać rękę, często zaleca się noszenie jej na temblaku (elewacja kończyny, powyżej serca). Po ok. 7  dniach można zdjąć szwy.

PAMIĘTAJ: każdy przypadek jest inny. Zawsze stosuj się do indywidualnych zaleceń od Twojego lekarza prowadzącego.

Zobacz jakie skuteczne leczenie chirurgiczne oferujemy

Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Choroba Dupuytrena
Leczenie (operacyjne) choroby Dupuytrena
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Leczenie operacyjne palca trzaskającego
Zabieg rozwiązujący problem palca trzaskającego
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Zespół cieśni nadgarstka
Zabieg leczący zespół cieśni nadgarstka

Zarezerwuj wizytę już teraz

tel. +48 795 895 111
Zamknij szukanie
Wróć na początek strony