Laryngolog Warszawa Ursynów, Kabaty | One Clinic
Laryngolog

Laryngolog Warszawa Ursynów, Kabaty

Wielu pacjentów cierpi z powodu zaburzeń związanych z układem oddechowym, w tym przede wszystkim spowodowanymi chorobami nosa. Jeśli szukasz wykwalifikowanego laryngologa w Warszawie, a konkretnie w dzielnicy Ursynów, Kabaty w naszej klinice znajdziesz profesjonalną poradę. Wizyty laryngologiczne kierujemy do pacjentów zainteresowanych chirurgią nosa, którzy borykają się ze skrzywioną przegrodą, występowaniem polipów, chrapaniem czy bezdechem sennym.

Problemy laryngologiczne mogą występować u pacjentów w każdym wieku, od dzieci do osób starszych. Potrafią być bardzo uciążliwe. Decydując się na wizytę u laryngologa w Warszawie, po zastosowaniu odpowiedniej terapii zwiększysz komfort swojego życia na co dzień.

Laryngolog – zakres usług w One Clinic

W One Clinic stosujemy skuteczne metody diagnostyczne, aby jak najlepiej pomóc naszym pacjentom. Laryngolog w klinice na Ursynowie pomoże w zdiagnozowaniu skrzywienia przegrody nosowej. Schorzenie to jest jednym z najczęstszych problemów laryngologicznych związanych z nosowym oddychaniem. Polega na nieprawidłowym ustawieniu przegrody nosowej, która oddziela lewą i prawą jamę nosową. Gdy występuje skrzywiona przegroda (czyli jej ułożenie jest zaburzone) prowadzi to do zwężenia jednej lub obu jam nosowych. W takiej sytuacji pacjent może mieć trudności z oddychaniem przez nos, nawracającymi infekcjami zatok, bólem głowy, zatok oraz krwawieniami z nosa. Skrzywienie przegrody nosowej może być wrodzone lub nabyte, a także może być wynikiem urazu nosa.

Szukając laryngologa w Warszawie, możesz też znaleźć pomoc, gdy w nosie tworzą się polipy. Powstają one zwykle w wyniku przewlekłego stanu zapalnego błony śluzowej nosa i zatok, w wyniku infekcji zatok, alergii, astmy, a także wskutek skrzywienia przegrody nosa. Często powodują problemy z oddychaniem. Odpowiednia ocena stanu zdrowia i dobór właściwej terapii pomoże w pozbyciu się problemów z oddychaniem czy występowaniu częstych infekcji.

Laryngolog w naszej klinice na Ursynowie udzieli również konsultacji w przypadku występowania uciążliwego chrapania lub bezdechu sennego. To dokuczliwe problemy laryngologiczne dotykające pacjentów podczas snu i mogące skutkować poważnymi kłopotami zdrowotnymi. Przyczynami chrapania oraz bezdechu sennego mogą być m.in. wspomniane wcześniej zwężone drogi oddechowe, takie jak skrzywiona przegroda nosa, powiększone migdałki lub języczek oraz obecność polipów w nosie. Udając się na wizytę do laryngologa w Warszawie, poznasz przyczynę problemu i uzyskasz profesjonalną poradę, jak się z nim uporać. Laryngolog po konsultacji oceni czy konieczne będzie leczenie chirurgiczne, takie jak usunięcie migdałków, skorygowanie skrzywionej przegrody nosa lub usunięcie polipów.

Laryngolog – konsultacje

Wizyta u laryngologa z Warszawy jest szczególnie ważna w przypadku długotrwałych lub powracających problemów z gardłem, nosem lub innymi częściami układu oddechowego. W przypadku wczesnej diagnozy i leczenia pomoże to zapobiec ewentualnym powikłaniom i wpłynie pozytywnie na jakość życia.

Zarezerwuj wizytę już teraz

tel. +48 795 895 111
Zamknij szukanie
Wróć na początek strony