Lipoliza iniekcyjna Warszawa - redukcji tkanki tłuszczowej | One Clinic
Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna Warszawa

Lipoliza iniekcyjna jest to jedna z metod redukcji tkanki tłuszczowej z określonych okolic twarzy lub ciała. Procedura ta polecana jest szczególnie osobom, które nie chcą lub nie mogą poddawać się bardziej inwazyjnym terapiom wyszczuplającym oraz tym, które borykają się z lokalnymi nadmiarami tkanki tłuszczowej. Szczególnie sprawdza się więc w takich obszarach jak m.in. brzuch, biodra, obszary nad kolanami, bryczesy, wewnętrzna strona ud, podbródek. Jest to metoda, która umożliwi szybkie oraz małoinwazyjne usunięcie tkanki tłuszczowej, oraz wymodelowanie określonych partii ciała, także w miejscach, które są oporne na wyszczuplanie. Należy pamiętać, iż nie jest to zabieg służący ogólnej redukcji masy ciała, ale wybranych jej okolic, dlatego świetnie sprawdza się u osób szczupłych, które borykają się z lokalnym nadmiarem tłuszczu. Dzięki podaniu specjalnego preparatu (np. Aqualyx) dochodzi do miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej. W efekcie pacjent zauważa wymodelowanie i redukcję obwodu na obszarze zabiegowym. To szybka, bezpieczna i skuteczna terapia wyszczuplająca.

Jak przygotować się do zabiegu?

Do lipolizy iniekcyjnej nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Przed przystąpieniem do zabiegu przeprowadzana jest konsultacja z lekarzem.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg lipolizy iniekcyjnej polega na podaniu w miejsce gdzie zlokalizowany jest naddatek tkanki tłuszczowej specjalnego preparatu (np. Aqualyx) metodą iniekcji. Po oczyszczeniu obszaru zabiegowego lekarz ciekną igłą wykonuje serię zastrzyków. Na skutek działania preparatu tkanka tłuszczowa zostaje w naturalny sposób zmetabolizowana przez organizm. W efekcie pacjent zauważa redukcję lokalnych depozytów tkanki tłuszczowej i wyszczuplenie na obszarze zabiegowym. To procedura małoinwazyjna, sam zabieg nie jest bolesny, w zależności od obszaru, trwa około 30 minut. Dla jak najlepszych rezultatów warto wykonać serię zabiegów.

Jak długo trwa rekonwalescencja po zabiegu?

Po zabiegu pacjent może od razu powrócić do codziennych aktywności. Na obszarze zabiegowym może pojawić się zaczerwienienie, obrzęk, tkliwość i swędzenie. Objawy te są naturalne i ustępują samoistnie po kilku dniach. W miejscu wkłucia mogą pojawić się krwiaczki.?

Wskazania do wykonania zabiegu w Warszawie

 • miejscowo zlokalizowana tkanka tłuszczowa w okolicy ramion, karku, obszarów nad kolanami, ud, bioder, w okolicy pośladków
 • podwójny podbródek
 • ginekomastia u mężczyzn

Jakie są przeciwwskazania?

 • ciąża i okres karmienia piersią
 • niewydolność wątroby bądź nerek
 • cukrzyca
 • zaburzenia krzepliwości krwi
 • choroby autoimmunologiczne
 • choroby tarczycy
 • padaczka
 • alergia na składniki preparatu
 • znaczna otyłość

 

 

Inne zabiegi redukujące tkankę tłuszczową

Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Liposukcja
Skuteczna metoda chirurgicznej redukcji tkanki tłuszczowej.
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Endermologia LPG
LPG® Lipomassage™ – zabiegi wyszczuplające, redukujące cellulit i zastoje limfy.
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Liposukcja podbródka
Skuteczna metoda wyszczuplania podbródka i żuchwy

Zarezerwuj wizytę już teraz

tel. +48 795 895 111
Zamknij szukanie
Wróć na początek strony