Powiększenie ust kwasem hialuronowym Warszawa | One Clinic
Powiększenie ust kwasem hialuronowym

Powiększenie ust kwasem hialuronowym Warszawa

Kategorie

Kategorie

Wykorzystanie preparatów na bazie kwasu hialuronowego (wypełniaczy) to najbardziej popularna i dostępna metoda powiększania ust. Oprócz niewielkiej inwazyjności zabiegu, krótkiego czasu potrzebnego na jego wykonanie, atrakcyjnej ceny (w porównaniu do innych metod), dość istotnym atutem dla osób jeszcze niepewnych co do decyzji o trwałych metodach, jest czasowe utrzymywanie się preparatu. Ten sam atut bywa jednak dla innych, tych już całkowicie przekonanych, mankamentem. W przypadku kwasu hialuronowego, co kilka miesięcy, aby utrzymać objętość ust, zabieg trzeba powtarzać.

Jak przygotować się do zabiegu?

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Podczas wizyty, specjalista przeprowadza wywiad lekarski. Warto wówczas dokładnie omówić oczekiwania dotyczące efektu. Na sam zabieg prosimy zgłosić się bez makijażu. Polecamy zaprzestanie stosowania środków rozrzedzających krew na ok. 10 dni przed planowaną interwencją.

Jak wygląda zabieg w Warszawie?

Procedura wykonywana jest w znieczuleniu stomatologicznym, pozwalającym na bezbolesne podanie odpowiedniej objętości wypełniacza. Kwasem hialuronowym można modelować objętość, kontur, jak również poprawić nawodnienie tkanek ust. Zabieg polega na podaniu strzykawką z cienką igłą wybranego wypełniacza w miejsca na ustach, gdzie chcemy dodać objętości. W naszej klinice zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego wykonują wyłącznie lekarze specjaliści. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, dlatego korzystamy tylko z preparatów oferowanych przez sprawdzonych, wieloletnich partnerów, którzy posiadają wszelką certyfikację do używania ich na terenie Unii Europejskiej.

Jak długo trwa rekonwalescencja po zabiegu?

Wstrzykiwanie kwasu hialuronowego daje dobre i przewidywalne rezultaty już po kilku dniach od iniekcji. W przeciągu 10 do 14 dni usta zmieniają się. W pierwszych 2 dobach pozabiegowych należy liczyć się z obrzękiem i ewentualnym zaczerwienieniem, możliwe są drobne zasinienia w miejscach wkłuć. Z oceną rezultatu powiększenia ust należy wstrzymać się do ok. 2 tygodni po zabiegu. Bezpośrednio po zabiegu nie można nagrzewać ust (opalanie, sauna, solarium). Należy również zwracać uwagę na higienę ust, ograniczyć spożywanie posiłków wymagających intensywnego żucia (1-2 doby). Ust nie uciskać, ewentualnie spać z delikatnie uniesioną do góry głową (wysoka poduszka lub dwie).

Wskazania do wykonania zabiegu:

  • usta o małej objętości
  • spierzchnięte usta wymagające nawilżenia

Jakie są przeciwwskazania?

  • nadwrażliwość na składniki podawanego preparatu
  • infekcje na skórze w miejscu podania
  • infekcja ogólna
  • ciąża i karmienie piersią

Zarezerwuj wizytę już teraz

tel. +48 795 895 111
Zamknij szukanie
Wróć na początek strony