Powiększenie ust kwasem hialuronowym Warszawa | One Clinic
Powiększenie ust kwasem hialuronowym

Powiększenie ust kwasem hialuronowym Warszawa

Wykorzystanie preparatów na bazie kwasu hialuronowego (wypełniaczy) to najbardziej popularna i dostępna metoda powiększania ust. Oprócz niewielkiej inwazyjności zabiegu, krótkiego czasu potrzebnego na jego wykonanie, atrakcyjnej ceny (w porównaniu do innych metod), dość istotnym atutem dla osób jeszcze niepewnych co do decyzji o trwałych metodach, jest czasowe utrzymywanie się preparatu. Ten sam atut bywa jednak dla innych, tych już całkowicie przekonanych, mankamentem. W przypadku kwasu hialuronowego, co kilka miesięcy, aby utrzymać objętość ust, zabieg trzeba powtarzać.

Jak przygotować się do zabiegu?

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Podczas wizyty, specjalista przeprowadza wywiad lekarski. Warto wówczas dokładnie omówić oczekiwania dotyczące efektu. Na sam zabieg prosimy zgłosić się bez makijażu. Polecamy zaprzestanie stosowania środków rozrzedzających krew na ok. 10 dni przed planowaną interwencją.

Jak wygląda zabieg w Warszawie?

Procedura wykonywana jest w znieczuleniu stomatologicznym, pozwalającym na bezbolesne podanie odpowiedniej objętości wypełniacza. Kwasem hialuronowym można modelować objętość, kontur, jak również poprawić nawodnienie tkanek ust. Zabieg polega na podaniu strzykawką z cienką igłą wybranego wypełniacza w miejsca na ustach, gdzie chcemy dodać objętości. W naszej klinice zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego wykonują wyłącznie lekarze specjaliści. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, dlatego korzystamy tylko z preparatów oferowanych przez sprawdzonych, wieloletnich partnerów, którzy posiadają wszelką certyfikację do używania ich na terenie Unii Europejskiej.

Jak długo trwa rekonwalescencja po zabiegu?

Wstrzykiwanie kwasu hialuronowego daje dobre i przewidywalne rezultaty już po kilku dniach od iniekcji. W przeciągu 10 do 14 dni usta zmieniają się. W pierwszych 2 dobach pozabiegowych należy liczyć się z obrzękiem i ewentualnym zaczerwienieniem, możliwe są drobne zasinienia w miejscach wkłuć. Z oceną rezultatu powiększenia ust należy wstrzymać się do ok. 2 tygodni po zabiegu. Bezpośrednio po zabiegu nie można nagrzewać ust (opalanie, sauna, solarium). Należy również zwracać uwagę na higienę ust, ograniczyć spożywanie posiłków wymagających intensywnego żucia (1-2 doby). Ust nie uciskać, ewentualnie spać z delikatnie uniesioną do góry głową (wysoka poduszka lub dwie).

Wskazania do wykonania zabiegu:

  • usta o małej objętości
  • usta w ocenie pacjentki/pacjenta wymagające uzupełnienia objętości
  • asymetria ust
  • spierzchnięte, suche usta wymagające nawilżenia

Jakie są przeciwwskazania?

  • nadwrażliwość na składniki podawanego preparatu
  • infekcje na skórze w miejscu podania
  • infekcja ogólna
  • ciąża i karmienie piersią

Dlaczego One Clinic?

Jesteśmy butikową kliniką medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, w której pacjentki i pacjentów otaczamy opieką lekarską i kosmetologiczną. Służymy wsparciem na każdym etapie zabiegowym. Mamy przyjemność współpracować z wykwalifikowaną kadrą lekarską i kosmetologiczną. Zespołowi lekarskiemu przewodniczy jeden z najbardziej znanych specjalistów chirurgii plastycznej, pionier medycyny estetycznej w Polsce – dr n. med. Tadeusz Witwicki. W One Clinic korzystamy wyłącznie z preparatów bezpiecznych, mających odpowiednie certyfikaty, za którymi stoją sprawdzone firmy
i pewne efekty. Zależy nam na zapewnieniu najwyższej jakości usług medycznych i satysfakcji naszych pacjentek i pacjentów.

Kto wykonuje zabiegi powiększania ust w One Clinic?

 

dr Katarzyna Rusinowicz – dyplomowana lekarka medycyny estetycznej,
specjalizuje się w wolumetrii ust

 

 

 

 

dr n. med. Justyna Jończyk – specjalistka chirurgii plastycznej, pasjonatka chirurgii twarzy

 

Czy ta metoda powiększania ust będzie dla mnie odpowiednia?

Aby przekonać się jaka metoda powiększania ust jest najbardziej odpowiednia dla naszej indywidualnej budowy i urody, najlepiej zasięgnąć porady bezpośrednio u naszych specjalistek. Jeśli jednak interesuje Cię przegląd wszystkich dostępnych metod powiększania ust w naszej klinice, zapraszamy do zapoznania się z informacjami z artykułu na naszym blogu Piękne usta – jak osiągnąć wymarzony efekt?(kliknij TUTAJ)

Osoby, które często powiększają usta, mogą mieć czasem kłopot z zarysem (rozmytym) czerwieni wargowej – mamy możliwość cieniowania ust na miejscu – zabiegi wykonuje bardzo doświadczona linergistka – międzynarodowa trenerka makijażu permanentnego Aleksandra Nowak (o cieniowaniu ust w naszej klinice można przeczytać TUTAJ). Zabieg cieniowania można wykonać nie wcześniej niż ok. 4 tygodnie po powiększeniu ust wypełniaczem.


Zdjęcia powiększonych ust

 

W przypadku umówienia się na zabieg w dniu wizyty – konsultacja gratis

Zapraszamy do zapisów pod nr tel. 795 895 111 lub mailowo recepcja@oneclinic.pl

 

Inne metody korekcji ust, które mogą Cię zainteresować

Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Lip lift – trwałe powiększenie ust
Chirurgiczne, trwałe powiększenie ust wraz ze zmianą proporcji dolnej i środkowej części twarzy
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Modelowanie ust własnym tłuszczem
Metoda pozwalająca na przywrócenie objętości i kształtu ustom w sposób naturalny, poprzez wykorzystanie własnej tkanki tłuszczowej
Centrum chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej
Makijaż permanentny ust
Zabieg kosmetyczny pozwalający trwale (na kilkanaście miesięcy do dwóch lat) skorygować kolor ust

Zarezerwuj wizytę już teraz

tel. +48 795 895 111
Zamknij szukanie
Wróć na początek strony