Chirurgiczny lifting brwi Warszawa - Podniesienie brwi | One Clinic
Chirurgiczny lifting brwi

Chirurgiczny lifting brwi Warszawa

W wyniku procesu starzenia, utraty jędrności skóry, a także opadania tkanek, niektóre osoby borykają się z opadającymi brwiami. Zwykle powoduje to zmianę wyrazu twarzy i mniej wypoczęty wygląd, co u niektórych osób budzi potrzebę reakcji w postaci zabiegu chirurgicznego. Chirurgiczny lifting brwi podnosi brwi na całej ich długości.

Jak przygotować się do zabiegu?

Przed zabiegiem należy odbyć konsultację lekarską, podczas której następuje kwalifikacja do danej metody podniesienia brwi. Specjalista podpowie czy najbardziej odpowiednia będzie interwencja chirurgiczna. W przypadku decyzji o zabiegu chirurgicznym, zleca badania niezbędne do wykonania. W dniu zabiegu badania krwi nie mogą być starsze nić 4 tygodnie. Przez min. 10 dni przed zabiegiem nie należy przyjmować środków rozrzedzających krew (np. Aspiryna).

Jak wygląda zabieg w Warszawie?

Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Wycina się nadmiar skóry nad brwią, pozostawiając bliznę ponad brwią na linii włosów brwi. Brwi są podnoszone na całej długości.

Jak długo trwa rekonwalescencja po zabiegu?

Z kliniki wychodzi się tego samego dnia, od razu po zabiegu. Miejsce operowane należy chronić przed urazami. Rany nie należy moczyć co najmniej przez kilka dni. W zależności od cech indywidualnych i procesu gojenia, trzeba liczyć się z rekonwalescencją trwającą ok.7-14 dni. Blizny nie należy opalać przez co najmniej 3-6 miesięcy (ochrona przeciwsłoneczna). Po zabiegu lekarz podczas wypisu zaleca odpowiednie postępowanie i planuje wizyty kontrolne.

Wskazania do wykonania zabiegu:

  • opadanie brwi
  • nadmiar skóry nad brwiami

Jakie są przeciwwskazania?

  • zaburzenia krzepnięcia krwi
  • ciąża i karmienie piersią
  • uogólniona infekcja, infekcja na skórze

Zarezerwuj wizytę już teraz

tel. +48 795 895 111
Zamknij szukanie
Wróć na początek strony